Şimdi Dene: 3 Pratik Göz Makyajı

İlkbahar/Yaz sezonuyla birlikte hafifleme yoluna giren makyaj trendlerinden, pratik göz makyajı için ihtiyacanız olan ürünler Morhipo’da!

NEW YORK, NY - MAY 03:  Hailey Baldwin attends the Tiffany & Co. Paper Flowers event and Believe In Dreams campaign launch on May 3, 2018 in New York City.  (Photo by Nicholas Hunt/Getty Images for Tiffany & Co.)

Bahar Renkleri

Bakışlarınızla baharı getirmek için renkli eyeliner’lardan destek alabilir, optimist tonlarla hem pratik hem de etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Twiggy Kirpikler

Kısa yoldan çarpıcı ve dramatik bir göz makyajı elde etmek istiyor ancak bunu minimum düzeyde ürün kullanarak yapmayı hedefliyorsanız; Twiggy ile özdeşleşmiş yoğun kirpiklerden ilham alabilirsiniz.

PASADENA, CA - FEBRUARY 05:  Lucy Boynton attends JNSQ Rose Cru debuts alongside Rodarte FW/19 Runway Show at Huntington Library on February 5, 2019 in Pasadena, California.  (Photo by Michael Kovac/Getty Images for JNSQ Wines)
MILAN, ITALY - FEBRUARY 22:  Gigi Hadid is seen backstage ahead of the Fendi show during Milan Fashion Week Fall/Winter 2018/19 on February 22, 2018 in Milan, Italy.  (Photo by Vittorio Zunino Celotto/Getty Images)

Doğal Gölge

“No MakeUp MakeUp” trendinin daimi savunucularından iseniz, doğal tonlarda bir farla, odağı gözlerinize çekebilir ve göz pınarlarına yapacağınız ışıltılı hamlelerle bakışlarınızı aydınlatabilirsiniz.