Şıklık Aksesuarlarda Gizlidir!

Bir kombin, aksesuarlar olmadan asla tam olarak tamamlanmış sayılmaz, çünkü sizi iyi görünmekten mükemmel görünmeye götüren son dokunuşu sağlarlar.

Birçok kişi kendi stilini belirlerken önceliği günlük hayatta en sık kullandığı parçalara verir, bu tabii ki yanlış değil. Ancak stil sahibi bir imaj çizmek için en sık kullandıklarınızın yanına farkı yaratacak aksesuarları da eklemelisiniz.

Bir erkeğin gardırobunda olmazsa olmaz aksesuarlardan birkaçını bir araya getirdik! Eminiz birçoğu sizde var ama bu sefer onlara alıcı bir gözle bakmanızı istiyoruz.

Papyon ve Kravatlar

Her erkeğin gardırobunda olması gereken ve zaten olan aksesuarlardan biri kesinlikle kravat veya biraz daha farklı bir görünüm için papyon, bu ikili her ne kadar en bilinenler olsa da kimi zaman gözden kaçıp unutuluyorlar. Ancak özellikle düğün ve davetlerde kravatsız ve papyonsuz takım elbise de giyebilirsiniz ama bu ikiliden biri görüntünüzü daha şık hale getirebilir.

Saatler

Şık bir saate yatırım yapmak bir erkeğin görüntüsü için yapabileceği en şık hareketlerden biri. Akıllı saatler her ne kadar artık sektörün lideri olsa da klasik veya dijital kol saatleri her zaman vazgeçilmezlerden oldu. Bir tane olması yeterli ama mevsim değişikliklerine uygun olması için birden fazlasına sahip olmak isteyebilirsiniz.

Çoraplar

Stilinizde dikkat çekecek en önemli nokta çoraplar. Bırakın artık koyu renk çorapları ve hareketlenmeye başlayın! Rengarenk, desenli, mesajlarla dolu veya bazen de üç boyutlu çoraplarla erkek stili bambaşka bir noktaya ulaşabilir. Tabii her zaman resmi anlara özel nötr renkli alternatifleri de bulundurun.

Güneş Gözlükleri

Özellikle yaz mevsiminde güneş gözlükleri vazgeçilmezimiz oluyor. Tabii her mevsim kullanmanın şart olduğunu düşünürsek kış mevsimi için daha koyu tonlarda yaz içinse renkli birkaç alternatifi koleksiyonunuza ekleyin, şıklığınızı dört mevsim garantileyin.

Çantalar

Erkekler son dönemde çantaları en az kadınlar kadar sık kullanmaya başladı. Sırt çantaları, spor çantalar ve omuz çantaları erkek stilini tamamlayan en şık parçalar. Daha spor bir stil için sırt çantaları daha kullanışlıyken, ofis stili için erkeklere el çantalarına kadar alternatifiniz çok, yeter ki kullanmak isteyin!