Şıklığa Güvenli Bir Adım!

O şık kombini giydikten sonra isteyeceğiniz son şey iz bırakan bir deodorant, değil mi? Görünümünüzün kusursuz olması, görünmez destekçilere de ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacı karşılamak için Rexona’nın görünmez keşfiyle tanışın: Rexona Invisible Black + White Fresh!

Gardırobunuz ne kadar dolu olursa olsun, giyecek hiçbir şey bulamadığınızda siyah ve beyaz giymek her zaman kurtarıcınız olur. Ayrı ayrı ya da birlikte mükemmel görünen bu ikili, People by Fabrika Rexona Invisible Black + White Fresh Özel Seçimleri’yle artık üzerinde sarı ya da beyaz lekeler olmadan da giyilebilir. Giydiklerinize iz bırakmayın, giydiklerilerinizle iz bırakın!

People by Fabrika x Rexona B+W Fresh kampanyasından alışveriş yapmak için tıklayın!

Siyah & Beyaz Çizgiler

Siyah beyaz ikilisini giyerken dikey çizgileri tercih ederseniz, boyunuz daha uzun görünür. Kombini bantlı ayakkabılar ve şık bir ceketle tamamlamadan önce, 48 boyunca etkisi devam eden Rexona Invisible Black + White Freshi’i sıkmayı unutmayın.

Zamansız ve Çabasız

Ofiste giymek için beyaz, şık ve minimal detaylara sahip bir bluzu, yeni sezonun favorisi olacak midi boy kalem eteklerle ya da kareli pantolonlarla birlikte giyin. Birkaç fıs Rexona Invisible Black + White Fresh’le siyah ve beyaz bluzlarda leke bırakmamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Hareketli ve Geceye Hazır

Cuma planınız hazır mı? Puantiye ve volanlarla oluşturduğunuz nostaljik görünümü hareketli aksesuarlar ve Rexona Invisible Black + White’la tamamlaya ne dersiniz? Siyah beyaz desenler kabul edilebilir ama siyah bir bluzda beyaz lekeler favorimiz değil.

Mis Kokan Şıklık

Bahar mevsimini bir ürünle resmedecek olsak, beyaz bluzu seçerdik. Ama beyaz giymek her zaman kolay değil. Kombine eşlik edecek şık bir pantolon, güneş gözlüğü ve beyaz üzerinde sarı leke bırakmayacak Rexona Invisible Black + White Fresh’le kusursuz olabilirsiniz!