Sıkılmak mı?

Zaman zaman sıkılmak… Tabii bazen olmuyor değil ama, insan nasıl ve neden sıkılır ki? Yapacak onca şey varken tek ihtiyacımız olan aslında vakit yaratmak. Başımıza ne geliyorsa can sıkıntısından! Hadi gelin sıkılmaktan kurtulalım ve ne varsa hepsini lehimize çevirelim.

Eşyalarınızı Toplayın

Gardırobunuzu gözden geçirmek için harika bir fırsat! Arkalarda saklanmış modası yeniden gelmiş bir şeyler bularak kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

Çamaşır Yıkayın

Bunun için kendinize büyük bir teşekkür edebilirsiniz. Haftanın rutinini vakit geçirmek için avantaja dönüştürebilirsiniz.

Yemek Yapın

Farklı tarifler denemenin tam zamanı! Risk alıp eğlenerek harika aperitifler hazırlayabilirsiniz. Hem vakit geçirip hem de öğünlerinize lezzetli aperitifler hazırlayabilirsiniz.

Cildinize Bakım Yapın

Bu sıkıcı zamanları kendi lehinize çevirmek için çok vaktiniz yok. Cildinize uygun bir maske tarifini araştırıp, yüzünüze bakım yapabilirsiniz.

Saçlarınızı Şekillendirin

Ertesi güne daha bakımlı görünmek istemez misiniz? Eminim evinizde saç maşası vardır. Farklı bir model deneyin. Saçlarınızı düzleştirebilir ya da volümlü dalgalar yaratabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunu Değiştirin

Küçük dokunuşlar büyük farklar yaratır. Evinizdeki objelerin, aksesuarların yerlerini değiştirmek göz zevkinize iyi geldiği gibi vaktinizi de doldurur.

Parti Planlayın

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı bir araya getirmek için parti organizasyonu planlamak hem eğlenceli hem de vaktinizi fazlasıyla dolduracak bir aktivite.

Kişisel Blog’unuzu Yaratın

WordPress’in binlerce temasından birini seçip kendinize kişisel bir Blog oluşturabilirsiniz. Kim bilir belki sevdiğiniz şeyleri paylaşarak kendinize yeni bir iş bile kurmuş olabilirsiniz.

Kendi Sebzenizi/Meyvenizi Yetiştirin

Çekirdekten kendi meyve ve sebzenizi yetiştirin. Youtube’dan binlerce video izleyerek nasıl yapacağınızı öğrenebilir, kendinize faydalı bir meşgale haline getirebilirsiniz.

Yeni Bir Dil Öğrenin

Telefon için birçok uygulamadan birini seçip günlük rutininize yeni bir soluk getirerek yeni bir dili öğrenme yolunda ilerleyebilirsiniz.

Yurtdışı Planı Yapın

Seyahat planı yapmak, her zaman heyecan verici bir meşguliyet. Haritayı açın ya da sosyal medyadan etiketlenen yerlere bakarak kendinize tatil listesi hazırlayabilirsiniz.

Uygulama Araştırın

Telefonunuz için işinize yarayacak uygulamalar keşfedebilirsiniz. Popüler, en çok indirilen ya da yeni çıkan seçenekleri gözden geçirip en sevdiklerinizi indirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Düzenleyin

Telefon hafızanız dolmak üzere mi? Fotoğraf albümünüzü gözden geçirin. Gereksiz fotoğraflarla vedalaşarak telefonunuz için bir iyilik yapabilirsiniz.

Müzik Listenizi Organize Edin

Müzik listenizi türlerine, yıllarına ve en çok dinlediğinize göre düzenleyerek kendinize harika bir rahatlık yaratabilirsiniz.

Dans Edin

Hareket etmek için ihtiyacınız olan tek şey eğlenceli bir şarkı. Hem eğlenin hem de kalori yakarak daha mutlu olun.

Kendinize Gelecek Planı Yapın

Önünüzdeki 5 yıl için kariyer hedefi oluşturun. Olmak istediğiniz yer için neler yapmanız gerektiğini bir deftere not etmek sizi motive eder.

Makyaj Fırçalarınızı Temizleyin

Fırçalarınızı temizleyerek cildiniz için iyilik yapabilirsiniz. Hijyen bakımından temiz fırça, hem cildinizi korur hem de pürüzsüz makyaj için ideal seçenektir.