Sezonun Öne Çıkan Bot Trendleri

Mevsimi geldi, bot giymeden hiçbir kombini tamamlamadığımız günlere başlıyoruz. Ama hangi botu giyeceğiz? Sezonun öne çıkan modellerini bizimle keşfetmeden hazırlanmaya başlamayın.

Animal Print Botlar

Birkaç sezon boyunca animal print kıyafetleri sık sık giydik. Hatta hayatımıza hiç olmadığı kadar uyum sağlayarak girdi ve örneğin leopar desene bakış açımız bile değişti. Şimdi de sıra ayaklarda! Botlarla hem şık hem iddialı hem de abartısız görünebilirsiniz.

Militer Botlar

Özellikle stilinizde 90’lar etkisini güçlü bir şekilde göstermek isterseniz, tek yapmanız gereken zamanında çok popüler olan ve hala sık sık tercih edilen militer botlardan bir tane edinmek. Özellikle çiçekli uzun ya da kısa elbiselerle çok şık ve çok 90’lar görünümler elde edebilirsiniz.

Bağcıklı Botlar

Nostaljik bir havası var bu bağcıklı botların. Ama seçeceğiniz kombine göre de bu havayı değiştirebilirsiniz. Jean etek ve triko gibi sonbaharın en şık ikililerini giyerken tamamlayıcı olarak bağcıklı botları tercih edin. Hem böylece güçlü bir 70’ler etkisi de yaratabilirsiniz.

Platform Topuklar

70’ler etkisi demişken, bu sezonun en güçlü trendinden bahsetmeden olmaz. Stilinizde geçmiş yılların etkisini göstermek için 70’lerde çok popüler olan platform topuklulara bir şans verebilirsiniz. Mini elbiselerle birlikte kombinlediğinizde stiliniz zamanda yolculuk yapmış gibi görünecek.

Yeni Nesil Kovboy Botları

Botlar var olduğu sürece kovboy botlarını sevmeye devam edeceğiz. Ama artık onlar da değişiyor. Artık dikişleri ve desenleri daha az ve görünümü daha feminen tasarımlar ortaya çıkmaya başladı. Seçim sizin iddialı mı yoksa minimalist mi olacaksınız?