Sevgililer Günü’nü Özel Kılacak Alternatifler

14 Şubat akşamında sevgilinizle bir yemeğe gidip hediye alışverişi yapmaktan daha keyifli alternatifler öneriyoruz, keşfetmek ister misiniz? Sonuçta yılın en romantik gününü klişelerle geçirmek istemezsiniz. Bize kalırsa sevgiliniz için Sevgililer Günü’ne özel sürprizler hazırlayın. Tabii yemeğe gidenlere engel olmuyoruz ama önerilerimizi okumadan son karar vermeyin!

Sevgililer Günü’nde yapabileceklerinizi önceden yazmıştık. Şimdi kutlamaya özel birkaç farklı alternatif hazırladık. Öncelikle eğer hediye alışverişinizi yapmadıysanız, Sevgililer Günü Özel sayfamızı mutlaka ziyaret edin!

Sevgililer Günü’nünü özel kılacak farklı alternatifleri okumaya ve bu yıla özel sürprizlerle girmeye hazır mısınız?

Çift Masajına Gidin!

Bu yıl 14 Şubat Perşembe gününe denk geliyor. Yani dilerseniz iş yerinizden iki gün izin alıp kısa bir spa tatiline çıkabilirsiniz. En kötü ihtimalle iş sonrası kendinizi ve sevgilinizi şımartmak için masaj yaptırmaya gidin. Günün sonunda vücudunuz rahatlamış halde salonu terk ederken, bunu sevgilinizle yaptığınız için iki kat mutlu olacaksınız. Dolayısıyla Sevgililer Günü akşamında yemekten önce masaja gidip yenilenmek, rahatlamak ve biraz dinlenmek ikiniz için de hem romantik hem de faydalı olabilir.

Yemeği Evde Birlikte Pişirin!

Bunu sık sık yapıyor olsanız da 14 Şubat akşamını özel kılmak için birlikte ilk kez deneyeceğiniz bir yemek yapabilirsiniz. Kalp şeklinde pizzaya ne dersiniz? Ya da evde sevdiğiniz bir dünya mutfağına ait yemekleri yapmayı deneyin. Örneğin evde suşi, noodle gibi Uzak Doğu yemekleri ya da kolaya kaçıp İtalyan mutfağından spagettiyi tercih edebilirsiniz. Bir de favori içeceklerinizi hazırlarsanız sizden mutlusu olmaz!

Role Playing’e Ne Dersiniz?

İlk buluşmanızı tekrarlamak nasıl bir fikir? Çok sevdiğiniz bir filmin buluşma sahnesini kendinize uyarlayın ya da sadece kendiniz için bulduğunuz rollere girin. Tercihiniz ne olursa olsun, role-playing çiftler arasında oynanınca hem eğlenceli hem de sürükleyici bir oyun. Özellikle ilk buluşmanızda gittiğiniz yerde buluşmak ve o günkü gibi hazırlanmak oldukça güzel anlar yaşamanızı sağlayabilir.

Birbirinizin Alanına Girin

Sevgilinizin sevdiği şeyleri birlikte yapma fikrine nasıl bakıyorsunuz? 14 Şubat akşamını birbirinizin ilgi alanlarını keşfederek geçirebilirsiniz. Örneğin sevgiliniz video oyunlarını seviyorsa birlikte oyun oynayın. Sevgiliniz boyama yapmayı seviyorsa size de bir şey öğretmesini isteyin. Ya da bunları yaparken onu izleyin. Ne yaparsanız yapın, bu ilişkinizi olumlu yönde etkileyecek.

Birlikte Spor Yapın!

Ne demiştik, kalpli pasta out birlikte spor in! Birlikte spor yapan çiftlerin ilişkileri de en az kendileri kadar güçlü ve sağlıklı oluyor. Hem birbirinizi spora gitme konusunda motive edebilirsiniz hem de tembellik yapıp kaçma ihtimaliniz azalır. Salonda birbirinize yardım ederken ne kadar mutlu olacağınızı düşünün! Üstelik aynı şeyleri yapmak zorunda da değilsiniz. Biriniz havuzdayken diğeriniz grup dersinde olabilir. Sporun ardından favori filminizle 14 Şubat’ı kutlayın. Hem kalori yaktınız hem sevgilinizle vakit geçirdiniz, tebrikler!