Senin Rengin Şimdi Ultra Violet

Dünya Renk Enstitüsü Pantone’nun, 2018’in rengini “Ultra Violet” olarak açıkladığını artık hepimiz biliyoruz! Peki onu nasıl hayatımıza dahil edeceğimizi biliyor muyuz? Morhipo sizin için en şık kombin önerilerini hazırladı!

Beyaz & Mor

Morun güçlü görünümünü yumuşatmak için açık renklere kombininizde yer verin. Beyaz, lila ve mor ofis için ideal olabilir.

Ton Geçişleri

Desenler ve morun farklı tonları arasındaki geçiş sayesinde cool görünebilirsiniz. Trend parçaları mor rengin çeşitli tonlarından seçin!

Kırmızının Gücü

Mavi ve kırmızının bir araya gelmesiyle oluşan mor, kırmızıyla kullanıldığında en güzel formuna kavuşuyor. İddialı ve çekici bir görünüm için aksesuarlarınızı kırmızı tercih edin.

Kat Kat Mor

Katman trendi özellikle kış aylarının doğal bir sonucu. Mor renkle kontrast olabilecek tonları tercih ederek dikkat çeken bir görünüm yaratmaya ne dersiniz?

Favoriler Bir Arada

Siyah ve beyazın güçlü etkisinden vazgeçmeden güçlü renkleri giymeye devam edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken siyah beyaz desenleri, sade parçalarla birleştirmek.

İhtişamlı Ultra Violet

Mor detaylı bir elbiseyle iddialı bir giriş yapmaya hazır mısınıa?  Sarı tonlarında bir kabanla mor birbirine çok yakışacak.