Şeker Gibi Renklerle Stil Oyunu

Yaz mevsimi için açık ve canlı renkler çığır açan fikirlerden biri değil. Sonuçta güneş dünyaya yaklaştıkça ışığı üzerine daha az çeken kumaşları ve renkleri giymeyi ilkokuldan beri öğreniyoruz. Ama burada önemli olan bu capcanlı renkleri nasıl giydiğimiz. Trendlere hakim olan çizgileri, bu yıl iyice kendini gösteren şeker gibi renklerle bir arada bulabileceğiniz şık bir üçleme hazırladık. Bu canlı tonları kıyafetlerinizde taşımak için fazla koyu renk düşkünüyseniz bile, aksesuarlarınızda pembe, sarı ve maviye mutlaka yer vermelisiniz.


2017’nin En Sevilen Rengi Pembe

Sezon boyunca pembeyi her tonuyla ve tüm alternatifleriyle gördük, görmeye de devam edeceğiz. Pembe terliklerden elbiselere kadar her tasarımcı bir şekilde bu renge koleksiyonunda yer verdi. Dolayısıyla pembeyi kullanmak için onlarca alternatifiniz var. Pembe bir elbiseyi özellikle sneaker’larla birlike kullanarak romantik görünüme modern bir hava katabilirsiniz ya da deri ceketle en feminen kıyafetleri bile cool gösterebilirsiniz. Peki ya pembe elbise hiç size göre değilse? Eğer pembe sizin için allık renginden fazlası değilse, sınırlarınızı biraz genişletmeye çalışın ve aksesuarlarla trendleri yakalayın. Beyaz bir tişört, bir çift deri sandalet ve pembe bir pantolonla tamamsınız.


Güneş Işığından İlham Alan Sarı

Sarı rengin içinde olmadığı bir yaz gardırobu standartlara yakın bile sayılamaz. Her ne kadar sarı, doğru tonu bulamadığınızda sizi solgun gösterebilecek  dezavantajlara sahip olsa da, cildinizin alt tonuna uygun bir sarıyla ışıl ışıl görünmeniz an meselesidir. Cildinizin alt tonunu bilmiyorsanız, ilgili yazımıza göz atabilirsiniz. Sarıyla ilişkiniz eskiye dayanıyorsa, en seveceğiniz kıyafet ve aksesuarlara yer açın. Limon sarısı bir elbiseyle özellikle gündüz davetlerine katılabilir, daha pastel tonlarda ayakkabılarla dikkat çekebilirsiniz. Eğer bu rengi giymek en sevmediğiniz şeyse, çantanızı sarıdan yana kullanarak kombininize canlılık katın.


En Kolay Kombinlenebilen Renk Mavi

Lacivert kış gardırobunun kaptanıysa, bebek mavisi onun yaz mevsimindeki varisi diyebiliriz. Tabii yazın sıcak günlerinde marin temaya ayak uydurmak için yine lacivert rengi tercih edebilirsiniz fakat bebek mavisinin şıklığını küçümsemeyin. Dilerseniz capcanlı bir görünüm için kırmızı ve maviyi bir arada kullanın ya da özellikle soğuk cilt alt tonuna sahipseniz, beyaz ve bebek mavisi ikilisiyle sıcak havaya buz gibi görünümünüzle meydan okuyun. Basic kıyafetler yerine şıklığı tek parçada yakalamak için de önerimiz buz mavisi elbiseler! Özellikle desenli, volanlı ve ince askılı bir tasarımla kendinizi yormadan trendleri yakalayın.