Şehirde Yaz Modası

Yazın şu en sıcak günlerinde gönül ister ki hepimiz sahil kenarlarında olalım. Gelin görün ki zorunluluklar şehri terk etmemizi engelliyorsa biz de yaz modasını şehre taşırız.

Klasik Parçalardan Spor Şıklığa

Kızgın kumlardan serin sulara olamıyorsa, toplantıdan toplantıya koşmak gerekiyorsa kahramanımız blazer ceketler… Blazer ceketleri spor parçalarla kombinleyerek şehir modasından uzaklaşmadan yaz modasını yakalayabilirsiniz. Kot pantolonlar, kot şortlar ve farklılıklara biraz daha açıksanız bisiklet şortları ile bu ceketleri değerlendirebilirsiniz. Stiletto ve topuklu sandaletler de stilinizin tamamlayıcısı olarak oldukça şık bir hava katacaktır.

Klasikten Vazgeçemeyenlere Alternatifler

“Farklı tarzları bir arada kullanmak pek bana göre değil” diyorsanız sizin için de alternatif önerilerimiz var. Blazer ceketleri büyük kemerler ve bol kesim pantolonlarla kombinleyerek maskülen bir şıklık yakalayabileceğiniz gibi klasik tarzda elbiseleri parlak renkli ceketlerle birlikte kullanarak tarzınızda farklılık yaratabilirsiniz.

     

Yazın Tüm Renkleri Üzerinizde

Şehrin yorucu havasına tarzınızla biraz renk katın. Farklı renkte pantolonlar ve ceketleri bir arada kombinleyebilir ya da baştan aşağı canlı bir renkte giyinmeyi tercih edebilirsiniz.