Şehirde Kayak Stili

Önce spor parçalar sokağa çıktı şimdiyse kayak stili şehre iniyor. Beyazın hakimiyetine meydan okuyan renkler, sadeliği bozan desenler ve kışı sevdiren aksesuarlar sezonun fırsatlarıyla bir araya geliyor.

Sıcağın Zaferi

Gelecek yazın trend rengi olacak turuncu, kış gardırobonu en beklenmeyen yerinden yakaladı! Buz mavinin donuk tavrına dinamizm katan sıcak renkli paltolar, canlı renklerin soğuk havaya karşı zaferini kutluyor.

Dokuların Birlikteliği

Mevsimler gibi dokular da artık daha iç içe olabilir. Yeter ki nasıl bir arada kullanacağınızı bilin! Sade ve açık renkli bir balıkçı yakayı zıt renkli dantelli bluzlarla bir arada kullanın. Yakası tüylü ceketinizi üstünüze geçirin. Artık trendlerin belirleyicisi sizsiniz!

Katman Stili

Şehrin merkezinde ya da bir dağın başında olmanız fark etmez. Hava soğuksa, kat kat giyinmek sizi hem sıcak tutar hem de daha stil sahibi gösterir. Kontrast renkleri seçebileceğiniz gibi, birbirine yakın tonları da tercih edebilirsiniz.  2017, gardıroba özgürlük getirecek!

Hareketli Desenler

Kış denince akla gelen donuk ve soğuk görünüm yeni dönemde yerini harekete bırakıyor. Özellikle üzerinizdeki tek parçayı renkli geri kalanları sade seçerek görünümü dengeli tutabilirsiniz.

Çiçeklerin Gücü

Gücünü romantizmden alan çiçekler soğuk havada da açmaya devam ediyor. Bahar koleksiyonlarının tekelinden kurtulan floral desenleri tulumlardan taytlara ve botlara kadar her parçada kullanabilirsiniz.

Sınırsız Çizgi

Çizgilerin eskimeyen havası her an her yerde karşınıza çıkmaya devam edecek. Buna kayak stili de dahil! Boyunuzu daha uzun göstermek için özellikle pantolonlarınızda dikey çizgileri, klasik bir görünüm oluşturmak için kazaklarınızda yatay olanları tercih edebilirsiniz.

Vazgeçilmez Aksesuarlar

Bir görünümü en etkili hale getirmek için aksesuarlar en büyük kurtarıcıdır. Özellikle kış stilinde sıcak kalmak için kullanacağınız her aksesuar size şık bir stil olarak geri dönecek.

Ayrılmaz İkili

Siyah ve beyazın birlikteliğine gri de katılıyor. Kayak stilini daha şehirli hale getiren tasarımlar, uzun çizmeler ve uzun paltolarla bir araya gelerek ofis için bile uygun hale geliyor.