ŞEHİRDE EN YENİ NE VAR?

Yılbaşı yaklaşırken şehir en güzel ve canlı haline büründü. Her yer ışıl ışıl, hediyeler alınmaya başladı. Size de şehirde yılbaşı ruhunu yakalayabileceğiniz en güzel etkinlikleri yazdım bu hafta.

01

EN YILBAŞI

Yeni yıla yaklaşırken siz de hediye stresi yaşıyorsanız Petra ve Muse Kolektif işbirliği ile 15 – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Holiday Market derdinize çare olabilir. Yargıcı Homeworks’ün desteği ile keyifli bir atmosferde, en sevdiğimiz lokal markaların özel koleksiyonları ile yer alacağı etkinlikte mobilyadan modaya, kişisel bakım aksesuarlarından özel workshop’lara ve harika atıştırmalıklara kadar her şeyi bir arada bulabilirsiniz!

02

EN KEYİFLİ

Bu Pazar günü Moda’da erken yılbaşı kutlaması var. Sıcak şarap, kestaneler, kokteyller ve ikramlar Brunelle’den, güzel müzik Bant Mag ekibinden, vintage kıyafetler, plak pazarı ve gün boyu sohbetli muhabbetli buluşma mahalleliden! Keyifli bir Pazar için mutlaka uğrayın!

03

EN DEĞİŞİK

Hem profesyoneller hem de ilk defa deneyecekler için 1200 metrekarelik açık hava buz pisti UNIQ İstanbul’da açıldı.

04

EN SPORTİF

Geceyi gündüze çevirmeye hazır mısınız? Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Longest Night / Run or Ride, 19 Aralık Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanlarında start alıyor! Koşu ya da bisiklet olmak üzere iki farklı dalda eşzamanlı olarak gerçekleşecek olan yarışta koşu 8K, koşu 20K, ultra maraton 45K ile bisiklet 20K, bisiklet 45K olmak üzere 5 ayrı kategori bulunuyor.

05

EN İLHAM VEREN

İşini severek yapan, üreten ve paylaşmayı seven farklı disiplinlerden yaratıcıları ağırlayan Kolektif Talks’da bu salı şair/müzisyen Can Bonomo ve oyuncu Sarp Apak sohbeti, gazeteci Ali Tufan Koç’un moderatörlüğünde gerçekleşecek. İlham almak isteyenlere duyurulur!

06

EN EĞLENCELİ

19 Aralık Cumartesi günü Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşecek Art of Sound Festival,  şehrin müzik aşıkları ve sanata ilgisi olanları bir araya getiriyor. Canlı DJ performansları, 3D mapping gösterileri, sanat, el sanatları ve dövme/hand poke çalışmaları, tasarımcı standları ve çok daha fazlasını içeren festivalde, bir dizi sanatçı İstanbul’a iyi müziği getirmekle kalmayıp festivalin ortak bileşenleri olan müzik ve sanat arasında bir köprü kuracak.

07

EN AKUSTİK

Cumartesi gecesi güzel müzik ve lezzetli şarküteri ürünleri ile sakin bir akşam geçirmek isterseniz, Nişantaşı Milano Gourmet’de Allen Hulsey’i dinlemeye gidebilirsiniz.

08

EN DEKORATİF

En sevdiğim dekorasyon/mobilya mağazalarından Hamm Design, 3. yılını Cumartesi günü saat 18:00’de Tophane Mağazası’nda kutluyor.

09

EN FRANSIZ

Fransa’nın en ünlü isimlerinden kadife sesli şarkıcı Dany Brillant 22 Aralık’ta Cemal Reşit Rey konser salonunda hayranlarıyla buluşacak.

EN YENİ

Şehrin yenilerinde bu hafta 100’den fazla bira çeşidi ve eğlenceli dekorasyonu ile Akaretler’de İzzet Çapa tarafından açılan Beer Hall, muhteşem burgerları ile ağzımı sulandıran Beşiktaş’taki Biber Burger, Beyoğlu’nun yeni kahvaltı vahası Happy Pancake ve Nişantaşı’nın modern ve havalı köftecisi Teşvikiye Merkez Köftecisi var.

Yeni Yılda Stilinizi de Yenileyin!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Yılbaşında Evde Unutulmaz Bir Gece Yaşayın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/yilbasinda-evde-unutulmaz-bir-gece-yasayin/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Mag Editörlerinin Favori Yılbaşı Seçimleri” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/mag-editorlerinin-favori-yilbasi-secimleri/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]