ŞEHİRDE EN YENİ NE VAR?

Yılbaşı yaklaşırken şehir en güzel ve canlı haline büründü. Her yer ışıl ışıl, hediyeler alınmaya başladı. Size de şehirde yılbaşı ruhunu yakalayabileceğiniz en güzel etkinlikleri yazdım bu hafta.

01

EN DEĞİŞİK

New York sokakları Kanyon’a gelmiş! Kar yağmış gibi görünen dekorasyon ve buz pisti ile kışın en eğlenceli dakikalarını Kanyon’da geçirebilirsiniz. Üstelik sürpriz hediyeler de var…

02

EN YILBAŞI

Zorlu Center Yılbaşı Köyü dün başladı! Power FM’in canlı müzik yayını eşliğinde misafir markalar, özenle süslenmiş 40 kulübe içerisinde, en özel ürünlerini 12:00 – 21:00 saatleri arasında satışa sunacak. 31 Aralık’a kadar birbirinden renkli etkinlikler, sürprizler, canlı müzik performansları ile meydan katında güzel vakit geçirebilirsiniz.

03

EN SANATSAL

Gail Albert Halaban’ın “Out of my Window” isimli fotoğraf sergisi tam biz Türklere göre. 12 Aralık gezmek için son gün, İstanbul’74 Galatasaray Şubesi’ne uğramayı unutmayın!

04

EN EĞLENCELİ

Aralık ayı boyunca her Perşembe saat 21:00’den itibaren Happily Ever After’da David Şaboy ile Happy Hour var. Hafta sonunu güzel müzik ve keyifli bir ortamda karşılamaya ne dersiniz?

05

EN ULUSLARARASI

Berlin’in en büyük ve en kapsamlı caz festivali XJAZZ Festival, İstanbul’u ziyaret ediyor! Kabak & Lin ve Gülbaba Müzik işbirliğinde ve Goethe Institute Istanbul desteğiyle düzenlenen XJAZZ Festival, İstanbul ve Berlin müzik dünyası arasında düzenli olarak gerçekleşecek olan fikir alışverişlerinin başlangıcını temsil ediyor. Etkinliğin Cumartesi programında COOP’da Komfortrauschen ve Barış Demirel çalacak. Ya da Zorlu PSM Stüdyo’daki Memento ve Ercüment Orkut’un çalacağı etkinliğe katılabilirsiniz.

EN KEYİFLİ

Yemeklerine ve sunumlarına bayıldığımız Alancha Beets artık her Cuma ve Cumartesi Can Tanca ile 22:00’den itibaren eğlenceyi başlatıyor. Yemek sonrası güzel kokteyller ve iyi bir kitle ile eğlenmek için ben de bu hafta sonu uğramayı planlıyorum.

EN YENİ

Şehrin en yenilerinde bu hafta Etiler’de yeni şubesini açan ve vegan mutfağıyla gönlümüzü fetheden Bi Nevi Deli, sabaha kadar eğlence için Rod11, Bebek’de açılan ve deli gibi merak ettiğim Papiyot, Arnavutköy’deki Hudson, Londra ve Barcelona’dan sonra şehrimizde teşrif eden Le Meridien otelin tepesindeki L’eclipse var.

EN TREND

AuVintage yeni yerini Bebek’te açtı. Vintage severlere duyurulur!

EN İYİ HABER

Nişantaşı’nın ilk 3rd wave kahve mekanlarından MOC lezzetleri artık Galata’da. 12 Aralık Cumartesi günü saat 16:00’da başlayacak açılışta en güzel kahveleri içmeye hazır olun.

Yeni Yılda Stilinizi de Yenileyin!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Sevdiklerinize Alabileceğiniz En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/sevdiklerinize-alabileceginiz-en-guzel-yeni-yil-hediyeleri/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Yeni Yıla Özel & İlginç Hediye Paketleri” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/index.php/yeni-yila-ozel-ve-ilginc-hediye-paketleri/” linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]