ŞEHİRDE EN YENİ NE VAR?

Şehirde yeni açılan mekanlar, en hit yerler ve daha fazlasıyla şehrin tadını çıkarmaya var mısınız? Bakın, şehirde bu hafta en yeni ne var?

01

EN MODA

Soho House’un bahçesinde yer alan İtalyan restoranı Cecconi’s, canlı müzikli pazar brunch’larından sonra şimdi modayla ilgilenenler için Cumartesi günleri öğle yemeklerine başlıyor. “Fashion Lunch”lara her ay yerli ya da yabancı bir moda tasarımcısı konuk olacak. Bu Cumartesi ilk konuk Zeynep Tosun, moderatör ise Ferhan İstanbullu. Hem bu sohbeti izleyip hem de Cecconi’s’in özel menüsünü denemek için üye olmanız gerekmiyor. Hemen yerinizi ayırtın!

02

EN HİT

İstanbul Coffee Festival’in ikincisi bu yıl 22-25 Ekim 2015 tarihleri arasında, Haydarpaşa Garı’nın tarihi atmosferinde düzenleniyor. 4 gün boyunca kahve severleri kahve dolu bir yolculuğa davet eden ve Türk kahvesinin hatrını duymayanın kalmayacağı festivalde, İstanbul’un önde gelen nitelikli kahve dükkanları, profesyonel baristalardan sunumlar, bol bol tadım ve ikramların yanı sıra interaktif workshoplar, akustik konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlik yer alıyor. Biletlerin tükenmiş olması çok üzücü!

03

EN HAYVAN DOSTU

Kemer Country Atlı Spor Kulübü, 24 Ekim Cumartesi günü, 1000 atlı işbirliğiyle 4X4 Köpek ve Pony Festivali’ne ev sahipliği yapacak. 4 ayaklı dostlarımızla eğlence dolu bir gün geçirebileceğimiz festivale katılım için etkinlik alanında satın alabileceğiniz mamalar, festival sonunda toplanarak sahipsiz köpeklere gönderilecek. Hem eğlence, hem yardım bir arada yani.

04

EN SPORTİF

25 Ekim Pazar günü Büyükada’da 3. kez düzenlenecek olan New Balance koşusunda 11,2 km.’lik parkuru koşarak sağlıklı bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

05

EN GERİLİMLİ

Dünyanın en lüks tarihi oteli seçilen Pera Palace Hotel Jumeirah, ünlü yazar Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılı şerefine 22-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan “Kara Hafta İstanbul” etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Etkinlik kapsamında Agatha Christie’nin doğumunun 125. yılında anma konferansı yanısıra; Türk polisiye romanları, dünya polisiye edebiyatında İstanbul’un yeri konulu paneller de gerçekleştirilecek. Ayrıca, Beyoğlu’nda bulunan popüler kitabevlerinde polisiye geceleri de festivale renk katacak.

06

EN YENİ

Beyoğlu’undan sonra 2. şubesini Nişantaşı’nda açan Mentha, Bomonti’de açılan kahveci Kozmos, muhteşem içerikli dergisinden sonra cafe olarak da hayatımıza giren Cooklife Balat, Cihangir’deki Geyik’den tanıdığımız Dede’nin Topağacı’ndaki yeni yeri Efendi şehrin en yenileri.

07

EN EĞLENCELİ

23 Ekim gecesi dans etmeye ne dersiniz? Mama Shelter’ın barında Tuğrul Tülek & Ege İşlek DJ kabininin başına geçip, herkesi eğlendirecek!

08

EN LEZZETLİ

4. Levent Sanayi’de açıldığı günden beri en favori etkinlik mekanlarımdan biri olan Kolektif House’da bu Pazar lezzetli bir brunch var. Bite’n Joy ‘dan taze kahvaltılıklar, BiKrep Pankek’ten meyveli sıcacık pankekler, Juice.LA’den meyve ve sebze suları, keyifli pazar müziği ve mutlu&mesut insanların olduğu brunch’ı kaçırmayın. Ben de orada olacağım…

Şehirde Sonbahar Stilini Keşfedin!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Hangi Jeani Nasıl Giymelisiniz?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8080″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Parfümünü Kişiliğine Göre Seç!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cbb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=8083″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]