Sanat, Tasarım ve Moda

Moda dünyasındaki en yeni trendleri takip etmekle kalmayıp hızlı bir şekilde stilinize uyarlamak isterseniz uğramanız gereken ilk adreslerden biri olan People by Fabrika, tasarımları kadar çekimleriyle de öne çıkıyor.

01

Bir blogger’ın hayatını hayal edip yola çıktığımız çekimiyle gençlerle yakın bir bağ kuran marka için, Arts Hotel’in sanat dolu atmosferini fon olarak kullandık. Otele dönüşmeden önce bir banka ve sigorta şirketine ait olan Arts Hotel’in inşaatına başlandığında binanın içindeki seramikler, otelin adına ve hikayesine de ilham verdi. Türkiye’nin ilk kadın seramik sanatçısı Füreya Koral’a ait olan çalışmalar inşaatın ardından otelin dekorasyonunda kullanıldı. Sanatla olan ilişkisini seramiklerle sınırlı tutmayan Arts Hotel kısa zamanda kendi koleksiyonuna sahip oldu. Andy Warhol, Yiğit Yazıcı, Ahmet Güneştekin, İsmail Acar,Pınar Dubre,Murat Kurt, Tanju Demirci ve Serdar Okan gibi sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapan otel, çekimde yarattığı atmosferle People by Fabrika’nın yaratmak istediği konuyu en doğal şekilde oluşturdu.

03

Deniz ve şehir manzarası, turistik ve merkezi noktalara yakınlığı, lüks olanaklarıyla İstanbul’un göz bebeği olmaya aday Arts Hotel; bünyesindeki Qualia Spa & Gym ve Live Restaurant & Bar ile sadece turistleri değil, yerli zevk sahibi sanatseverleri bekliyor.

02