SAHİP OLMAKTAN PİŞMAN OLMAYACAĞINIZ ÇANTALAR

Çantanın kadınlar için artık bir ihtiyaç haline geldiğini hepimiz biliyoruz fakat her ne kadar ihtiyaç olsa da yeni çanta alma arzusu da bir bakıma kadın terapisi olma yolunda… İhtiyaçlarınızı karşılayacak serotonin algısı yaratacak en özel çantalara göz atın!

1.SIRT ÇANTASI

Sırt çantalarının son zamanlarda moda olmasının yanı sıra aslında her kadının sahip olması gereken bir ihtiyaç olduğunu unutmayın! Kısa tatiller ya da şehirde uzun bir gün için en ideal seçim olacaktır.

2. SHOPPER ÇANTA

Omuza asılan geniş çantalara ister “shopper bag” deyin ister “omuz çantası” her ikiside aynı işlevi görüyor nasıl olsa. Her çalışan kadının bu çantalardan edinmesi gerekir.

3. MESSENGER / POSTACI ÇANTA

Romantik giyinmeyi seviyor, fazla eşya taşımayı sevmiyor, aynı zamanda rahat olmayı tercih ediyorsanız ihtiyacınız messenger çanta! Gece çıkarken ya da gündüz gezerken postacı çantalarla rahatlığı yakalayabilirsiniz.

4. CLUCTH / PORTFÖY ÇANTA

Clucthlar ihtiyaçlarınızın ötesinde özel günlerde kombinlerinizin tamamlayıcı parçasıdır. Her gardıropta mutlaka olması gereken bir çantadır.

5. EL ÇANTASI

Büyük el çantaları, yılların eskitemediği modellerdendir. Kullanım açısından çok rahat olmasa da klas bir görünüm yakalamak istiyorsanız bu modeller tam size göre olacaktır.

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Stilinize Uygun En Özel Ayakkabıları Keşfedin!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=7013″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Yeni Sezonda Yeni Aksesuarlarla Partiyi başlatın!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”##d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=7825″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]