SADELİK VE DOĞALLIK! İŞTE ALAÇATI MODASI!

Alaçatı’nın arnavut kaldırımlı sokaklarında dolanırken kendinizi eskici dükkanlarından gelen o nostaljik havaya emanet edebilirsiniz. Sabah Ege’nin soğuk deniziyle serinlerken, akşam Yunan mutfağının lezzetli mezeleriyle içinizi ısıtın!

Şehir hayatından uzaklaşırken şıklığınızı kaybedeceğinizi düşünmeyin! Moda plajda da devam ediyor. Bikininizin üzerine giyeceğiniz pareolar inanın mayolardan daha çok göze çarpıyor. Alaçatı akşamlarında ise taş sokaklara dikkat etmeniz gerekiyor; bu nedenle sandelet en ideal seçim olacaktır.

Kendinizi serin sulara bırakırken, renkli ve kısa mayolar ile polo yaka tişörtler tercih ederek plaja kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Akşam olduğunda ise nereye giderseniz gidin, beyaz kanvas şort ve gömlek kombiniyle şıklığı yakalayabilirsiniz.

Mykanos’ta olmasanız da, Alaçatı’daki neredeyse tüm evler mavi ve beyazın büyüsünü taşıyor. Marin temalı ferah evler için beyaz ahşap çerçeveler ve objelerden faydalanabilirsiniz. Alaçatı’nın güzel begonvilleriyle evinizi süslemeyi unutmayın!

ÖNEMLİ: Ürünleri satın almak için görsel üzerindeki sepetlere tıklayın!

Alaçatı Modasını Tarzınıza Uyarlayın!

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Bora Kozanoğlu’yla Alaçatı Macerası Başlıyor!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5513″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes][content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Çeşme’de Neler Moda?” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#d5c5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://mag.morhipo.com/?p=5902″ linktext=”” linktarget=”_blank” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]