Saçlarınız İçin Aradığınız Her Şey Burada!

Mevsim dönerken siz de kendinizde bazı değişiklikler isteyebilirsiniz. Saç boyunuzu değiştirmek, saçınızın rengiyle oynamak ya da doğru bakımı uygulamak için yapmanız gereken her şeyi, kullanmanız gereken tüm ürünleri bir araya getirdik!

Yıkayın & Çıkın

Hava soğudukça “yıka ve çık” kolaylığını yaşamak zor olabilir. Hem çoğu kadın için saçları yıkayıp çıkmak o kadar kolay olmuyor; saçlarınız kabarabilir, sönük kalabilir, şekil almayabilir ya da sadece kurutmadan çıkmak imkansız olabilir. Saçınıza en uygun köpük ya da şekillendirici ürünleri kullanarak ıslak bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Saçlarınıza İyi Bakın

Saç bakımı çoğu zaman geri planda kalıyor. Cilt bakımı, el ve ayak bakımından sonra belki yeteri kadar saçlarınıza vakit ayıramıyorsunuz ama bizden söylemesi; saçlarınız gösterdiğiniz ilgiye hemen cevap vermeye hazır! Saç tipiniz kuruysa nem ihtiyacını karşılayacak ya da yağlıysa görünümü dengeleyecek ürünler kullanın.

Yılın Favori Renkleriyle Yenilenin

Yeni sezonda trend olacak yeni saç renkleri arasında en dikkat çeken kesinlikle kızıl. Koyu kızıl/kırmızı saçlarınızla her zaman olduğunuzdan farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer daha doğal görünen renkleri tercih edecekseniz, “blonde” ve “brunette” isimlerinden oluşan, sarı ve kahverengi arasındaki “bronde”u deneyin!

Sezonun Trend Modellerini Keşfedin

Önce uzun bob kesim modeller, sonra örgüler trend oldu. Son dönemde Meghan Markle’ın ensesinde topladığı şık ve dağınık topuzlardan Alexa Chung’ın çabasız dalgalarına kadar saçlarda fark ettiğimiz en önemli trend, özgürlük ve minimalist yaklaşım. Saçlarınızı sağa veya sola ayırarak hareketli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Saçlarınız Uzun mu Olmalı, Kısa mı?

Kısa saç her zaman cool görünse de bu sezon saç boyunun biraz uzadığını unutmayın. Özellikle omuz hizasındaki saçlar modern görünümü, renkleri daha iyi göstermeleri ve kolay şekil almaları nedeniyle daha sık tercih ediliyor. Kullananlara nostaljik bir hava ve genç bir görünüm veren kahküllere de şans verebilirsiniz.