SAATİNİZ NE KADAR AKILLI?

shutterstock_267664892

Günün her anı online olmak isteyenler için harika bir haberimiz var! Giyilebilir teknoloji furyası son hızda modaya yön verirken sezonun yepyeni teknolojik trendi akıllı saatler, stilinize yeni dokunuşlar katıyor. İster araba kullanırken, ister spor yaparken saatinizle telefonunuzu kontrol edebilirsiniz.

shutterstock_222884095

Geçen ay Apple Watch lansmanıyla tekrar gündeme gelen, giyilebilir teknolojinin ilk adımı akıllı saatlerden birine sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki önerilerimize hemen göz atın:

shutterstock_266651723

Siz de telefonunuzu uzaktan kontrol etmek istiyorsanız, size iki akıllı saat önerimiz var:

1- Concord Smart Watch C-714

Siz de sık sık telefonunu kaybedenlerden misiniz? Bileğinizdeki mini telefon Concord Smart Watch C-714, telefonuzun kaybolmasına karşı Anti Lost uyarı sistemiyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Tüm akıllı cep telefonu ve tabletlere Bluetooth özelliğiyle bağlanarak arama yapabilir, sosyal medya bildirimlerini alabilir, mesaj gönderebilir hatta telefon kameranızı uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Hemen Satın Al:

2-Nun N-10 Bluetooth Bileklik Saat

Stilinizde yeni detaylara mı ihtiyacınız var? Akıllı saatten çok akıllı bileklik olarak tasarlanan Nun N-10 zarif ve sportif görünümüyle tarzınızı canlandırırken, yalnızca iki tuş ile ses ve telefon yönetimi sağlıyor. Sezonun trendi olan bu bluetooth bileklik ile artık gözünüzün sürekli telefonda olmasına gerek yok. Hem saat hem de telefon görevini üstlenen, şık ve ince tasarıma sahip bu rengarenk akıllı bilekliğin fiyatı da çok uygun!

Hemen Satın Al: