RIHANNA VE LEONARDO’NUN MÜKEMMEL ÇİFT OLAMAYACAĞININ 5 KANITI

rihanna_leonardo2

Ünlüler dünyası sadece başarılarla ve projelerle değil, dedikodularla da daima gündemde! Gün geçmiyor ki yeni bir aşk macerası ile şaşkınlığa uğramayalım, kulaklarımıza inanamayalım! Çok değil, birkaç hafta önce yeni bir aşk dedikosu ile uyandık. Manşetler, Barbadoslu ünlü şarkıcı Rihanna ile Hollywood’un altın çocuğu Leonardo DiCaprio’nin bir partide yakınlaştığını yazıyordu. O günden bu yana fısıltı gazeteleri bu sürpriz birliktelik hakkında konuşmaya devam ederken, Morhipo Mag olarak bu ilişki hakkında fikirlerimizi belirtmeden geçemedik. Şahsen biz bu ikilinin ilişkisinin uzun ömürlü olmayacağına inanıyoruz ve işte nedenlerimiz:

  • Onlar ayrı dünyanın insanları!

rihanna_leonardo_bardakli

Suda yürüyüp izini belli etmeyen DiCaprio, parti insanı Rihanna’yı evinin kadını yapabilir mi? Rihanna’nın DiCaprio’nun tekne, güneş, deniz üçgenindeki hayatına adapte olabileceğine pek ihtimal vermiyoruz!

  • Balık dediğiniz Akrep’e yaklaşamaz!

rihanna_leonardo_burc

20 Şubat’ta doğan ve tipik bir Balık burcu olan Rihanna, 11 Kasım’da doğan Akrep burcu Leonardo’nun gizemli, kuşkucu ve tutkulu karakterini bizce anlayamaz; balık dediğiniz Akrep’e yaklaşamaz!

  • İkisinin de aşk hayatı kabarık!

rihanna

Chris Brown ile olaylı bir birliktelik yaşayan Rihanna, rap müzisyeni Drake ile de birlikte olmuştu. Leonardo DiCaprio ise Bar Refaeli, Gisele Bundchen, Sienna Miller gibi ünlü kadınlarla kısa ve uzun  ilişkiler yaşadı. İlişki geçmişlerine baktığımızda, bu iki hızlı çapkının ilişkisinin uzun ömürlü olacağına hiç ihtimal vermiyoruz!

  • Babası yaşında ayol!

rihanna_leonardo_yas

Yaş kemale erdikçe çıtır sevgili peşinde koşmaya başlayan Leonardo, bu sefer de bu kurala uymayı ihmal etmiyor. Babası yaşında olmasa da, Leonardo Rihanna’dan tam 14 yaş büyük ve bu durum uzun vadede sorun yaratacağa benziyor!

  • Stilleri çok mu çok uyumsuz!

rihanna_leonardo_vs

Bir tarafta hem filmlerinde hem de özel hayatında klasik tarzıyla dikkat çeken DiCaprio, bir tarafta da dövmeleri, punk kombinleriyle yaramaz bir erkek çocuğunu andıran Rihanna… Özel davetlerde de transparan ve cesur seçimlerle adından söz ettiren Rihanna’yı, centilmenlik timsali DiCaprio ile yan yana düşünemiyoruz!

Rihanna’nın Stilini Yakalamak İçin:

Leonardo Dicaprio’nun Stilini Yakalamak İçin: