Renklerin Şık Buluşması

Renkli giyinmek keyifli ama bir o kadar da zor. Yine de tonları dikkatli seçtiğiniz takdirde yanlış yapma ihtimaliniz çok düşük. Hem sürekli rengarenk ürünler satın almakla da ilgili değil bu durum, doğru renkleri bulmakla ilgili! Size özel birkaç renkli giyinme önerisi hazırladık, bakalım favoriniz hangisi olacak?

Desenlere veda edin

Zıt renkleri bir arada kullanıp desenlere de veda etmeye cesaret ettiğiniz zaman, renk blokları sayesinde harika görüneceksiniz! Sade ve çabasız ama rengarenk olabilirsiniz. Hem tek renkli parçalar çoğu zaman stili ve günlük giyimi kurtarır. Hem renkleri çaprazlamak oldukça eğlenceli bir oyun haline bile gelebilir. Renkli ve desensiz blok görünümü düşünürken tüm kombini bir arada hayal edin.

Favorinizi renginizi seçin

Yılın Pantone rengi living coral olabilir ya da moda dünyası turuncuya odaklanabilir hatta Kendall ve Kylie neon yeşile takabilir ama siz kendi favorinizi seçin. Ardından aynı rengin farklı tonlarını bir arada kullanarak giyinmenin en öz güvenli yolunun tadını çıkarın. Ama burada kural tonların birbirinden zıt olmaması.  

Renk tonlarıyla oyun oynayın

Turuncu, fuşya, bordo bir arada kullanılır mı? Mavi, lacivert ve turkuaza ne dersiniz? Tek yapmanız gereken içinde iyi hissettiğiniz rengin zıt tonlarını bir araya getirmek. Gözünüzü korkak alıştırmayın, renklerle oynamak cesaret ister. Özellikle bej ve beyaz tonlarını bu tip kombinlerde rahatça kullanabilirsiniz.

Pastel ve gösteriş bir arada

Zıtlıktan uyum yaratmak renkleri kombinlere dahil etmenin en havalı yolu. Zengin ve gösterişli duran zümrüt yeşili, safir mavisi, yakut kırmızı gibi renkleri pastel tonlarla birlikte kullanın. Örneğin koyu yeşil ve pastel pembeyi bir araya getirin, size kim engel olabilir?

Cool olmak için soğuk renkler kullanın

Tabii kırmızılar içinde de cool görünebilirsiniz. Ama soğuk renkleri bir arada kullanmak için bahane arıyorsanız, size hem şık bir öneri hem de harika bir bahane sunuyoruz; soğuk renkleri tercih ederek daha cool olabilirsiniz. Yeşil ve maviyi bir araya getirin ve görünümü kahverengi botlarla dengeleyin. Tıpkı doğada olduğu gibi!