Plajın En Şık Kadını Hangi Burçtan Çıkar?

Nihayet yaz geldi! Artık havanın yapacağı hiçbir sürpriz yazın sıcak enerjisini düşüremez. Yaz planlarınızda birkaç harika bikini ve mayo alışverişi de olduğunu biliyoruz. Üstelik vücut tipinize göre bikini alma rehberini de yazdığımıza göre şimdi plajın en şık kadının hani burcun üyesi olduğunu açıklayabiliriz; eğer doğru renk ve aksesuarları tercih ederseniz o kadın siz olabilirsiniz! Rehberimizi takip edin ve bu yaz plajda tüm bakışları üzerinize çekmenin anahtarını keşfedin. Alışverişinizi burcunuza göre yapmak sizi hiçbir zaman üzmez çünkü hali hazırda sevdiğiniz tasarımları bir araya getireceğimizden eminiz!

Koç Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Koç burcu: Maceraperest, özgüveni yüksek ve lider ruhlu. Dikkat çekmek sizin işiniz. Tatil günleri yaklaştıkça içinizdeki dikkat çekmeyi seven taraf iyice açığa çıkmaya hazırlanıyor. Bacak oyuntusu 80’lerden gelen seksi ve bir o kadar karakterinizi yansıtan mesajlar içeren bir mayoya hayır diyemezsiniz değil mi?

Boğa Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Boğa burcu: Sabırlı, inatçı ve güvenilir. Boğa kadının ruhunun derinliklerinde retro görünmeyi seven, yüksek belli bikinileri giymekten hoşlanan biri var. Üstelik bu stil onlarca kez özellikle ünlüler tarafından test edildi ve onaylandı. Hem yüksek bel sayesinde bacak boyunuzun uzun görünmesi de cabası.

İkizler Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle İkizler burcu: Çok yönlü, hayat dolu ve her zaman genç. Burcunuzun simgesi olan ikizlerden ilham alıp birkaç duruma uygun tek bir parça seçebilirsiniz. Örneğin alacağınız mayoyu hem bluz gibi kullanabilmek hem de denize girerken giyebilmek tam size göre, değil mi? Mayonuzu yüksek belli bir jean ya da uzun etekle giyebilirsiniz.

Yengeç Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Yengeç burcu: Sezgileri güçlü, yaratıcı ve tedbirli. Konu stile geldiğinde kabuğunuzdan tek adımda çıkabiliyorsunuz ki bu sizin için yeterince dikkat çekici bir hareket. Farklı bikinileri karıştırıp eşleştirerek ya da farklı renk kombinasyonları yaparak konforunuzdan vagzçemeden harikalar yaratabilirsiniz.

Aslan Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Aslan burcu: Yaratıcı, açık görüşlü ve hevesli. Stilinde her zaman gizli detaylar bulundurmayı seven, kıyafetlerle oyun oynayabilen Aslan kadınları için bikini üstünün hareketli olması oldukça önemli. Bakışları üzerinizde toplamayı sevdiğiniz için dikkat çeken renkleri bir arada kullanabileceğinizi unutmayın.

Başak Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Başak burcu: Mütevazı, pratik ve güvenilir. Tek parça klasik mayolar moda radarına yeniden girdiğinden beri Başak kadını için plaj stili yepyeni bir anlam kazandı. Şezlongta uzanıp günü geçirmektense hareket halinde olmayı seven Başaklar, birbirinden şık birkaç modele birden sahip olmak isteyecek.

Terazi Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Terazi burcu: Uyumlu, kibar ve medeni. Moda geçici olsa bile çizgili trendin asla tahtından inmeyeceği bir gerçek. Nerede ve hangi zamanda olursanız olun, çizgili bir bikini veya mayoyla stil sahibi görünebilirsiniz. Eğlenceli bir görünüm oluşturmak için farklı çizgileri deneyebilirsiniz.

Akrep Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Akrep burcu: Güçlü, heyecan verici ve çekici. Akrep kadınları plajdan havuz partisine kadar bulundukları her yerde stilleriyle baskın olmayı sever. Her zaman cesur görünmek istediğiniz için iddialı desenleri tercih edebilirsiniz. Mesela leopar deseni sizce fazla mı dikkat çekici, siz en doğru şekilde giymeyi kesinlikle başaracaksınız!

Yay Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Yay burcu: Özgürlüğüne düşkün, iletişime açık ve entelektüel. Sporcu sütyenine gönderme yapan, athleisure trendinin gözdeki bikini üstleri tam size göre. Neden mi? Çünkü planladığınız tüm macera dolu şeyi özgürce yapabilmeniz için üçgen bikini üstünden çok daha iyisine ihtiyacınız var.

Oğlak Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Oğlak burcu: Pratik, disiplinli ve hırslı. Mayokiniyle sahilde zarif bir biçimde üzülmek sizin işiniz. Hem harika görüneceksiniz hem de risk almadan plajın tüm etkinlerine katılabilirsiniz. Bütün yıl üstünde çalıştığınız vücudunuzu gösterme şansını eğlenmek için kaçıramazdınız değil mi?

Kova Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Kova burcu: Kendine özgü, bağımsız ve entelektüel. Plajda mükemmel görünmenizi sağlayacak olan bikini ya da mayonun başkasının tercihiyle pişti olması neredeyse imkansız. Canlı renkler, dikkat çeken kontrastlar ve desenlerle hem olduğunuzdan daha fit hem de çok güzel görüneceksiniz.

Balık Burcunun Plaj Stili

Üç kelimeyle Balık burcu: Hayalperest, merhametli ve sezgileri güçlü. Gece gündüz hayallere dalmayı seven Balık kadını olarak, tatiller sizin için en güzel malzemelere sahip. Parlak baskılar da mükemmel tatil kombininizin vazgeçilmez parçası. Ayrıca bu yıl dikkat çeken kadife bikinileri deneyebilirsiniz.