Plaj Çantanızı Hazırlayın!

Yaz boyunca giymekten sıkılmayacağınız bikini, mayo ve plaj elbisesi tasarımlarıyla tatil boyunca ihtiyacınız olacak tüm detayları düşündük, sizin için bir araya getirdik!

Tek Parça Şıklığı

Düz renkli sade modellerden, renkli ve dekolteli kesimlere kadar aradığınız tüm mayo çeşitleri bir arada. Tek parçada hayal edebileceğiniz birbirinden farklı onlarca alternatifi keşfedin.

İkili Stiller

İsterseniz takım olarak ya da karıştırıp eşleştirerek giyebileceğiniz birçok bikini alternatifi Morhipo’da sizi bekliyor. Bu yaz volanlı ve yüksek belli tasarımları tercih edebilirsiniz.

Plaj Partilerine Özel

Yaz boyunca sahildeki eğlenceye ortak olurken giymek isteyeceğiniz tüm plaj elbiseleri elinizin altında! Volanlı, püsküllü tasarımlar renkli nakış işlemeler ve kimonolarla birleşti.

Aksesuar & Çanta

Tatilin vazgeçilmezi plaj çantası, çantanın olmazsa olmazı da şapka, gözlük ve diğer aksesuarlar. Plajda cool bir hava estirmek için alışverişe başlayın!

Kumsal Ayaklarınızın Altında

Plaj terliği, yaz tatilinin en önemli ayrıntılarından biri. Sonuçta tüm görünüm onunla son bulacak. Trendleri takip ediyorsanız, aradığınız her şeyi Morhipo’da bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Erkeklere Özel

Tatilde rahat ve bol kesim şortlar mı giymek isterseniz yoksa vücudunuzu saran ve yüzerken kolaylık sağlayan mayolar mı? Seçiminiz ne olursa olsun aradığınız mayo Morhipo’da!

Çocuklar İçin

Deniz kenarında çocuklar için gerekli olan her şeyi düşündük. Birbirinden sevimli ve rahat mayo ve bikiniler listenin başında!