Pişman Olur Da Bir Gün Dönersen Geri Ah Jolie!

9 yıl herkesin gözü üzerine mükemmel birliktelik yaşa, iki yıl önce resmi nikahla hayatını birleştir. Tüm dünyanın yerinde olmak istediği çift gibi görün. Hiç kimsenin ummadığı bir anda boşanma kararı açıkla!

Angelina-Brad ayrılığından sonra “alma Jennifer’ın ahını çıkar aheste aheste” geyikleri yapmayacağım elbette. Hem ülkemizde de bu durum böyle değil mi? (Asla Brad Pitt yerine koymuyorum tabii ki) Kaya Çilingiroğlu- Hülya Avşar  vakasında da yüksek sesle “aaaaa hayret” dememiş miydik? Güzel kadının da aldatılabileceği gerçeğini tokat gibi yememiş miydik suratlarımıza? Demek ki her güzel kadının da gaz çıkardığı gibi her yakışıklı adamla güzel kadın birlikteliği de sona erebilir. Angelina’nın sorunlu bir karakter olduğu medyada bilinir. Brad ise sessiz sakindir genellikle. Hakikaten boşluğu koyar mı Angelina’ya dersiniz?

Dünyanın gündeminin ilk sırasına oturan bu ayrılıkta Brad Pitt” lütfen benden ayrılma, bu yuvayı yıkma” şeklinde ‘yalvarmış’ gibi lanse edilse de Angelina’nın günün birinde pişman olabileceğini gösteren 6 nedeni üşenmedim oturdum yazdım açıkçası. Angelina bugün olmasa da yarın kafasını dağlara, taşlara vurur çünkü;

1.En yakışıklı adam

Hollywood, Bollywood fark etmez Brad Pitt, Alain Delon kadar gelmiş geçmiş en yakışıklı adamlardan biridir, hatta başta gelenlerindendir. Pek çok erkeğin estetik operasyonlara koştuğu, coştuğu bir çağda bile Brad, kolajen yardımı almış olabilir ama tek neşter darbesi yememiştir, sporcu kişiliğinden ödün vermemiştir. Öylesine fit bir beden ve öylesine gözlerinin içine içine bakan sarışın, gerektiğinde siyahın da çok yakıştığı yeşil gözlü adam zor bulunur.

2.Tutku erkeği

Meet Joe Black’ten hatırlayınız, etrafınızdaki kaç erkeğin öyle tutkuyla öptüğünü, öpüştüğünü gördünüz? Üstelik Angelina’nın ağzı koktuğu için Brad’in ona sevgililer gününde nane şekeri hediye ettiği dedikodusuna sahipken! Ya da Julia Roberts’la Meksikalı’daki sahnelerini unutan var mıdır? Yatak odası ayrıntısına girmeme gerek bile yok herhalde!?

3.Fedakar baba

Neden 6 çocuk sahibi olma heveslisiydiler hiç anlamadım amma ve lakin Angelina’nın baskın karakteri karşısında Brad her zaman tam bir süt kuzusu oldu. Evlatlarına her zaman fedakar babalık yapan Brad, ilgisinden de mahrum bırakmadı. Her iş çıkışı çocuklarının yanında soluğu aldı. Anneleri çalışıyorken kuzularına hep babası baktı. Bir ev düşünün ki Asyalısından, Afrikalısından Fransız’ına 6 çocukla dolu, kafanız kazan ve siz gıkınızı bile çıkarmadan yakışıklı yakışıklı oturup babalık ediyorsunuz, tek işiniz buymuş gibi.

4.Sosyal örnek profil

Sadece ailesine karşı değil neredeyse tüm dünyaya karşı saygılı olan bir adam Brad. Tüm sosyal çevresinde efendiliğiyle tanınırken dikkat ettiyseniz bugüne kadar bir sansasyonel olayda, bir polemik gündemi içerisinde görmedik kendisini. Temiz, mütevazı duruşu ile tam sosyal sorumluluk insanı. Söz konusu yardım etmek ise, üşenmez koşar, Kamboçya kapı komşusuymuş gibi bile davranabilir. Angelina ile kıyasladığımızda agresifliğin a’sı yok neredeyse.

5.Çocuk da yapmış kariyer de 10 numara

Tabiri caizse ‘kariyeri dört dörtlük’ adamdır. Pek çok erkek meslektaşına göre ivmesi daha güçlü hız kazanmış, yakışıklılığının yanı sıra aktörlük yeteneğine zaman içinde ters taklalar attırmış, ‘Fight Club’ gerçeği ile pek çoğumuzun hayata bakışını ve dahası mottomuzu değiştirmiştir. Öyle hemen her teklife “ok” demez, iki kere düşünür. Bir Brad Pitt kolay yetişmez.

6.Uyumlu eş

Bana hala sürmekte olan çok uyumlu ve mutlu bir Hollywood evliliği gösterebilir misiniz?  Angelina biseksüel ilişkiler de yaşadığını, yaşayabileceğini söylemişti defalarca ama Brad bu konuda eşinin ağzının içine bakıyordu adeta. Onu hiçbir zaman bir aldatma vakası içinde görmedik, duymadık da. Hastalıklarında ve ameliyat süreçlerinde de Brad, Angelina’yı bir an olsun yalnız bırakmadı. Hatta Angelina ““Ameliyatlarım boyunca her zaman Brad’in yanımda olduğunu biliyordum. Böylece kendimi ‘daha az kadın’ hissetmedim çünkü o böyle bir şeyin olmasını engelledi”  sözlerini de şuraya bırakıvereyim. 9+2= 11 yıldan sonra Angelina nereye koşuyor? Ne istiyor da yıllarca bulduğunu artık aynı adamda bulamıyor?  Hollywood yıldızlarının bir süre sonra ya çaptan düştüğünü, parasız ve bakımsız kaldığını görüyor ya da bağımlıklarının pençesinde gün be gün kayboluşlarını izliyoruz. Buradan Angelina’ya sesleniyorum. Buldun da bunamışsın sen kızım!

Angelina’nın geçmişte annesiyle arasının iyi olmadığını bilmeyen yoktur çünkü Jolie, annesinin sevgilisini elinden almış, babasıyla da arası hiçbir zaman iyi olmamıştır. Uzun yıllar yanında çalışan bir koruma görevlisinin Angelina için; “Angelina Jolie’nin bir halka gösterdiği, bir de çok yakınlarının bildiği iki farklı yüzü var. Emin olun hiç kimse o ikinci yüzünü görmek istemez” şeklindeki beyanları hala akıllardaki yerini koruyor. Angelina Jolie ve ağabeyi James Haven arasında da, tuhaf derecede yakın bir ilişki olduğu söyleniyor. 2000 yılı Akademi Ödüllerinde, Jolie ve ağabeyi kırmızı halıda öpüşerek herkesi şaşırtmıştı. Yatak odasında bıçaklarla oynayan ve kendisine sarılınmasından nefret eden bir kadını kaybettiği için mi üzülecek Brad?

Ay inşallah canım ya!