Pascal Nouma ve Hummel ile Sportif Bir Kış

Pascal Nouma, Hummel için düzenlediği koleksiyonla bu kış da karşımızda… Renkli, keyifli ve rahat ürünlerin ağırlıkta olduğu Hummel PN21 koleksiyonu için Pascal Nouma ile harika bir röportaj gerçekleştirdik. İşte röportajımızın detayları:

5a

Morhipo: Hummel ile işbirliğin devam ediyor. Nasılsın, heyecanlı mısın?

Pascal Nouma: Evet, çok heyecanlıyım. Geçen koleksiyondan bu yana sokaklarda Hummel giyen daha çok insan görüyorum ve bundan çok memnunum. Çünkü ben Hummel ile anlaşma yaptığımda, pek az kişinin Hummel ve koleksiyonları hakkında bilgisi vardı. Ancak şimdi herkes biliyor ve çok mutluyum.

M: Geçtiğimiz kış da markanın yüzüydün ve seninle yine bir araya gelmiştik. Bu sezon farklı neler bekliyor bizi?

P.N.: Biliyorsun, Hummel daha çok hentbol ürünlerine odaklanan bir marka ve bu algıyı yeni koleksiyonlarla değiştirmeye çalıştık. Şu an sporu yaşam tarzı olarak benimseyen herkes için birbirinden keyifli ürünler koleksiyonda yer alıyor; özetle ne ararsanız var!

20a

M: Peki sen alışveriş yaparken nelere dikkat edersin? Modayı ve trendleri takip eder misin?

P.N: Alışveriş yaparken gösterişli parçalardan çok; giydiğimde içinde kendimi rahat hissedeceğim parçaları seçerim. İndirimden aldığım bir tişörtü, özel tasarım markaya ait bir ayakkabı ile kombinleyebilirim. Gardırobumdaki diğer parçalarla uyum sağlamayan parçalar aldığım da olur. Mesela bir keresinde pembe bir tişört aldım ancak benzer tonlarda ayakkabılar bulana dek o tişörtlere hiç dokunmadım. Ve o ayakkabıları bulmam da iki yılımı aldı. Anlayacağın, alışveriş konusunda biraz acele hareket ederim, beğendiğim her şeyi almak isterim. Şimdiki zaman için değil, gelecek için alışveriş yaparım.

17a

M: Morhipo takipçileri seni çok seviyor. Onlar için özel bir mesajın var mı?

P.N.: Bana güvendikleri, beni sevdikleri ve destekledikleri için teşekkür ediyorum. Ben de onları seviyorum.

Pascal Nouma’nın Hummel için tasarladığı PN21 koleksiyonunu herkesten önce keşfetmek için tıklayın