Paketiyle Mutlu Etmeye Başlayan Hediyeler

Yılın en sevdiğimiz zamanı belki de herkesin birbirine hediye alma heyecanı içinde olduğu Yılbaşı zamanı. Tüm sevdiklerimize irili ufaklı hediyeler vermek en çok bizi mutlu eder. Hele bir de o kişiye tam uyacak hediyeyi bulduysanız Yılbaşı gecesini iple çekersiniz. Sevdikleriniz için muhteşemA hediyeyi bulduysanız mutlu etmeye daha paketinden başlayabilirsiniz.

Yılbaşının Olmazsa Olmazı: Kırmızı Paketler

Yılbaşı’nın rengi kırmızı. Haliyle hediye paketlerinde de kırmızı renk ağırlığını koyuyor. Ancak her yerde kırmızı hediye paketleri varken siz nasıl farklılaşacaksınız? Hediye paketinizin üzerine iliştirdiğiniz ağaç süsleri ile bunu başarabilirsiniz.

Hediye Paketinin En Doğal Hali

Eğer doğallıktan hoşlanan bir sevdiğinize hediye verecekseniz doğal malzemelerle hediye paketi hazırlayabilirsiniz. Kraft kağıdın üzerine ekleyeceğiniz kozalak, meşe palamudu, çam yaprağı gibi süsler oldukça şık duracaktır. Paketinizi bağlamak için ise jüt ip ya da doğal rafya kullanabilirsiniz.

Hediye Paketinizi Kişiselleştirin

Hediye paketinizi o kişinin zevklerine göre tasarlamak onu ne kadar iyi tanıdığınızı ve kendisine ne kadar değer verdiğinizi yansıtır. En sevdiği renkte bir paket kağıdı seçmek, paketin üzerine en sevdiği şarkıdan ya da film repliğinden not yazmak, pakette süs olarak en sevdiği çiçeği kullanmak ona kendini özel hissettirecektir.