OSCAR GECESİ ŞAŞIRTMADI!

87. Akademi Ödülleri’nde bu yıl tarihe Birdman geçti. Birdman filmi eleştirmenleri şaşırtmayarak 9 adaylıktan; en iyi film, en iyi yönetmen Alejandro G. Inarrutu, özgün senaryo olmak üzere 3 ödüle layık görüldü. Eddie Redmayne “The Theory of Everything” ile en iyi erkek oyuncu ödülünü aldı ve en iyi kadın oyuncu ödülünü de Julianne Moore “Still Alice” ile kazandı. Wes Anderson yönetmenliğinde ‘The Grand Budapest Hotel” en iyi kostüm tasarımı, makyaj-saç ve orijinal şarkı dallarında 3 ödül aldı.

Gecenin en şıkları ve detaylar için yazımıza göz atın:

En iyi kadın oyuncu ödülünü alan Julianne Moore şaşırtmadı ve Chanel imzalı elbisesiyle gecenin en şık kadınlarından oldu.

The 87th Annual Oscars - Vanity Fair Oscar Party

Yaban filmiyle en iyi kadın oyuncu adaylarından Reese Witherspoon, Tom Ford imzalı elbisesiyle her zamanki görkemli ve yalın çizgisini bozmuyor.

87th Annual Oscars Red Carpet Arrivals

‘Theory of Everything’ filmiyle en iyi erkek Eddie Redmayne‘in Cate Blanchett ile çektirdiği fotoğraf adeta başarıyı simgeliyor. Geçen yılın Oscar kazananı Cate Blanchett, Maison Margiela elbisesi ve mavi gözlerini öne çıkaran turkuvaz kolyesiyle yine büyülüyor.

87th Annual Academy Awards - Press Room

Gwyneth Paltrow, Ralph & Russo Couture pembe elbisesi ve omzunda gül detayıyla bazı eleştirmenler tarafından çok beğenilirken, bazıları tarafından da hiç beğenilmedi. Geçen sene giydiği beyaz Tom Ford pelerin elbisesi kadar sükse yapmasa da dikkat çektiği ve çok konuşulduğu kesin.

87th Annual Oscars Red Carpet Arrivals

‘Boyhood’ filmiyle en iyi yardımcı oyuncu ödülünü alan Patricia Arquette, yakın arkadaşı Rosetta Getty tarafından tasarlanan bir elbiseyle geceye katıldı. Kadın hakları ile ilgili yaptığı konuşmayla da bol alkış aldı.

87th Annual Academy Awards - Press Room

Armani Privé tasarımıyla geceye katılan Naomi Watts her zamanki gibi en şıklar arasında. Koyu bordo ruju ve değerli mücevherleriyle iddialı Naomi Watts’a bayıldık.

The 87th Annual Oscars - Red Carpet Arrivals

Ünlü oyuncu Melanie Griffith’in kızı Dakota Johnson Grinin Elli Tonu filmiyle büyük bir çıkış yakaladı. Kırmızı Saint Laurent elbisesiyle Dakota, filmi kadar çarpıcı.

87th Annual Oscars Red Carpet Arrivals

En iyi kadın oyuncu adaylarından Marion Cotillard, Dior’un yüzü olarak tabii ki Dior elbise tercih ediyor. Beyaz Dior elbisesiyle zarafeti göz dolduruyor.

87th Annual Oscars Red Carpet Arrivals

Gecenin sunucusu, esprileriyle herkesi kahkahalara boğan Neil Patrick Harris eşiyle geceye katıldı.

87th Annual Oscars Red Carpet Arrivals

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Unutulmaz Gece Şıklığını Yakalamak İçin Hemen Tıkla!” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#cdb5e2″ iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://www.morhipo.com/abiye/352/liste#stt=&pg=0&ps=60&ch=0&os=0&hf=&prv=” linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]

Hemen Satın Al: