Olsen İkizleri Gibi Giyinme Rehberi

Kameralar önünde büyüyen Mary – Kate ve Ashley Olsen, moda dünyasının en sevilen, en hayranlık duyulan ikonlarından ikisi. Peki sizce stilleri bunca zamandır zamansız kalmayı nasıl başardı?

Hem The Row ile lüks tasarım ürünler hem de Elizabeth and James ile günlük kullanıma uygun kıyafetler tasarlayan Mary-Kate ve Ashley, konu kendi stillerine geldiğinde kuralları değişmeyen bir matematiğe sahipler.

Pileli uzun etek ve dik yaka üst

Eteğiniz yere kadar uzun olsa bile pileler ve belinizi ortaya çıkaran ince bir bel detayıyla proporsiyonunuzu gösterin. Hafif dökümlü bir dik yakalı kazak da boyunuzu olduğundan uzun gösterir. Özellikle yakın renklerde olmasına dikkat edin.

Özel dikim pantolon ve babetler

Pantolonunuzu özel dikim yaptırırsanız üzerinizde mükemmel duracağından şüpheniz olmaz ama bunun yerine size en uygun modeli alıp terzinizde modifiye edebilirsiniz. Bileğinizi açıkta bırakan boyda seçerseniz, babetlerinizle şık bir hava yakalayabilirsiniz.

Uzun manto

Kış gelmişken upuzun bir manto almaya ne dersiniz? Olsen kardeşlerin asla vazgeçemediği bilek boyunda mantolardan biri sizin gardırobunuzda da olmalı hem şık, hem salaş hem de oldukça havalı görüneceğinize eminiz.

Küçük siyah elbise ve şık siyah ayakkabı

Bu klasik görünümün Olsen ikizleri tarafından sevilmemesi imkansız. Siyah topuklu ayakkabılar ve uzun siyah bir elbiseyle risk almadan mükemmel görünüme kavuşmanız oldukça kolay. Yine de vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak kemer gibi detaylarla kombini süslemeyi unutmayın.

Bohem stil

Bol ve salaş kıyafetleri tercih eden Olsen ikizlerinin boyu aslında çok uzun değil. Ama yine de yakıştırmayı başarıyorlar. Bunun sebebi de dökümlü giynirken bir yandan aksesuarları ve saç şekilleriyle görüntülerini tamamlamaları. Stilde bütünlük yakaladığınızda size yakışmayacak hiçbir şey yok!