New York Moda Haftasından Hemen Uygulayabileceğiniz 5 Stil

Modanın en hareketli dönemlerinden biri olan hazır giyim defileleri New York’ta başladı. Sırasıyla Londra, Milano ve Paris’te devam edecek şovlarda sezonun tüm trendlerinden bahsetmek için erken olsa da podyumdan ilham alıp stilinize hemen uygulayabileceğiniz birkaç önerimiz var.

Gardıropta Deri Devrimi

Skinny jean pantolonlar, denim ceketler ya da sneakerlar biraz kenarda durabilir. Kavurucu sıcaklar gelip de herkes neden onları giydiğinizi sorgulamadan önce, deri olan her şeyi giymenin tadını çıkarabilirsiniz. Hazır birçok moda evi bu trendi yeniden canlandırmışken siz de hemen uygulayın!

Sesini Duyuran Tişörtler

New York Moda Haftası genelde Amerikan ruhunu yansıtacak şekilde enerjik, neşeli ve yenilikçi oluyor. Bu özgür podyum sahnesi bu yıl politikayla buluştu ve Kasım 2016’daki seçimlerin ardından yükselen sesler, çeşitli tasarımcıların elinde birer trend parçasına dönüştü. Sloganlı ve markaların logolarının büyük büyük işlendiği tişörtleri bu yıl sokakta daha çok göreceğiz.

Fileye Takılan Tasarımlar

Arada bir kendini gösterse de çoğu zaman trendlerin hakimi olmayan file, 2017 yılında şansını yeniden deneyecek. Bu sefer daha fazla alternatifle karşımıza çıkan file tasarımları sokak stilinde farklı bir görünüm arayanlar için kesinlikle doğru durak!

Maskülen Stilin Dişi Hali

Kadınlar pantolonu erkeklerin tekelinden alalı uzun zaman oldu fakat yeni sezon yeni fikirlerle dolu. Bu defa baştan aşağı sizi saran takım elbiseleri deneyebilirsiniz. Ya da stil ikonu Alexa Chung gibi feminen ve maskülen parçaları görünümünüzü dengelemek için bir arada kullanabilirsiniz.

Güçlü Stilin Çarpıcı Renkleri

Renklerle oynamak sezonun en büyük trendlerinden biri olacak. Dilerseniz tek ama güçlü bir renk ya da birbiriyle beklenmedik bir uyum içinde olan birkaç rengi bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin kırmızı ve lacivert, açık mavi ve turuncu ya da risk alıp pembe ve kırmızıyı bir arada kullanabilirsiniz. Renkleri en iyi kullanan ünlülerden olan Victoria Beckham’dan ve onun hazır giyim koleksiyonundan da ilham alabilirsiniz.