Nasıl Giyilir: Sezonun Olmazsa Olmazı Keten

Yeni sezon için bu dönem, gardırobunuzu yaza hazırlamak için iyi bir fırsat olabilir. Doğal dokuları ve nefes alan kumaşlarıyla İlkbahar/Yaz sezonunun öne çıkan dokusu keten, bu kez pastoral duruşunu modern tavrıyla birleştiriyor.

Ciddiyet Mevsimi

Sıcak havalarda sağladığı konforla rüşdünü ispatlayan keten, çabuk kırışmasıyla ve oturduğunuz anda ortaya çıkan çizgilerle kimi zaman canınızı sıksa da, çabasız şıklığı onu her zaman yazın ilk akla gelen dokusu yapıyor. Hem şık hem de konforlu bir görünüm çizmek isteyenler için, keten tasarımlar sezonun olmazsa olmazları arasında.

Tek Başına

Tek parça konforunun, keten kumaşlarla birleşip ikiye katlandığı tasarımlarla, yeni sezona giriş hazırlıkları yapmanın tam zamanı. Yaz planlarınız arasında ister sayfiye yerlerini ziyaret etmek olsun, ister şehirde bir yaz geçirmek olsun, bu tasarımlar her mekana ve koşula kısa sürede adapte olabilir ve size istediğiniz konfor alanını sağlayabilir.

Destek Timi

Doğal materyallerle kaynaşan tasarımlar, kendini hiç olmadığı kadar ferah, yalın ve özgür hissediyor. Tatile duyulan özlemin şehir hayatındaki yansıması parçalar ya da erkek gardırobundan ödünç alınan oversize bir gömlek, ummadığınız anda size ihtiyacınız olan görünüm için destek sağlayabilir.