Nasıl Giyilir: Sezonun Hit Rengi Haki

Hem renkli, hem de ağırbaşlı. Aslında bu sebeple de her yere kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Online toplantılarınızda, evde geçirdiğiniz konforlu bir günde ya da stil kat sayınızı en yükseğe çıkarmak istediğinizde, haki rengi nerede nasıl giymelisiniz?

Stilinizle Öne Çıktığınız Bir Günde

Dışarı çıkmaya ve giyinmeye duyduğumuz özlemin had safhada olduğu zamanlardan geçtik ve nihayet o günler geldi. Dışarıya adımınızı attığınız o ilk gün, özel bir randevunuz ya da kendinizi daha iyi hissetmek için özenle hazırlandığınız bir gün olabilir. Her erkeğin gardırobunda kolayca bulunabilen toprak tonlarındaki parçalardan yardım alın ve haki renkli parçalarla eşleştirin. Son dokunuşu ise karakterli bir sırt çantasıyla yapabilirsiniz.

Online Toplantılarda

Üst düzey yöneticilerinizle, önemli toplantılara giriyor ve evdeyken bile formal stilinizden ödün vermek istemiyor olabilirsiniz. Beyaz gömleğin sıradanlığından sıkılmış, ancak sıradışı tercihlerle yanlış adımlar atmaktan endişe duyuyor olmanızı da anlıyoruz. Ciddi tavrı en az beyaz gömlek kadar yüksek, ağırbaşlı haki, online toplantılar için farklılık arayanların imdadına koşabilir.

Konforu Ararken

Yılların vazgeçilmez parçası beyaz tişört ve utility akımıyla tekrar aramıza dönen bol cepli parçalardan kargo pantolon. Tasarımıyla özdeşleşmiş ikonik haki renkli kargo pantolon, hem bol kesimi hem de İlkbahar/Yaz sezonuna uygun kumaş alternatifiyle ev ortamında konforu sağlarken; birbirinden rahat sweatshirt’ler eşlikçi rolünü başarıyla üstleniyor.