Nasıl Giyilir: Monica Ainley’nin Optimist Pijama Stili

Tam kapanmayı yaşadığımız bu hafta da, üzerimizden çıkaramazdığımız pijamaları stil oyununa davet etmenin tam sırası. Bu aralar gardırobunu açtığında en çok göz göze geldiğin pijamalar ile arası iyi olan bir isim daha var: Monica Ainley. Ünlü it-girl’ün pijama stilini inceledik.

Sıcak Havalara Meydan Okuyan Şortlu Takımlar

Pencereni açtığında içeri dolan ılık havayı hissedip, sıcaklıkların arttığına dair doğadan işaretler alıyorsan, şortlu takımlara geçmenin vakti gelmiş demektir. “Henüz o kadar da sıcak değil!” diyenlerdensen, çoraplarını da bu stil düellosuna ekleyebilirsin.

Optimist Floral Desenler

Yarı romantik tam optimist çiçekli pijamalar, baharı evden de olsa yaşanılır kılıyor. Şimdi en renkli pijama takımını giyip, modunu yükseltmenin tam sırası. Ev terliği konusunda ilhama ihtiyacın olursa, Monica Ainley’in stil dozu yüksek hayvan baskılı terklikleri sana yardımcı olacaktır.

Klasik Tavrından Ödün Vermeyen Çizgiler

Birkaç sezon önce sokağa ilk adımını atanlar arasında olan ve pijama dendiğinde akla ilk gelen çizgili tasarımlar, bu kez zorunlu da olsa evde kalmayı tercih ediyor. En klasik pijama stilleri arasında olan çizgili tasarımlar, bu dönemde en sadık dostun olabilir.