Nasıl Giyilir: Leopar Deseni

Leopar desenini kombine dahil etmek cesaret gerektiren bir iş değil mi? Belki de o kadar gerilmenize gerek yoktur!

Desenlerle aranız nasıl? Belki çiçekler sizin için vazgeçilmez, puantiyeler çocuksu veya çizgiler olmazsa olmaz. Desenlere bakış açınız değişse de herkesin hakkında hemfikir olduğu bir desen var; leopar ve yarattığı vamp hava, bu ikili birbirinden ayrılamıyor. Dolayısıyla bu deseni giymek her zaman kolay değil. Eğer geriliyorsanız, bir de önerilerimize bakın. Çünkü leopar deseni artık size o kadar iddialı gelmeyecek.

Çiçek ve Leopar

Her sezonun favorisi çiçek deseni, klişe ama bir o kadar da vazgeçilmez. Dolayısıyla çiçeksiz bir mevsim düşünemiyoruz. Bu sezon nakışla işlenmiş çiçekleri leopar deseni aksesuarlarla süsleyin. Kombininizi sezonun favori botlarıyla tamamladığınızda gerçek bir ikon gibi hissedeceksiniz.

Beyaz ve Leopar

Leopar desenini giymenin belki de en risksiz yolu, onu siyah ya da beyazla bir araya getirmek. Şık bir bluz ve etek ikilisini seçtiğiniz anda leoparın sert havasını yumuşatmış olacaksınız. Özellikle davetlerde açık renk bir çizmeyle bu kombini mutlaka deneyin!

Puantiyeler ve Leopar

80’ler etkisi tüm abartısıyla bu ikilide kendini gösterebilir. Puantiyeli bir bluz ya da çorapla birlikte leopar bir parça, aradığınız hareketli görünümü oluşturmanızda yardımcı olacak. Onca desen arasında kendinizi iyi hissedecekseniz bu ikili kesinlikle denemeye değer.