Nasıl Giyilir: Elbise & Sneaker İkilisi

Sezonun en dikkat çeken trendlerinden biri de elbise ve sneaker ikililerinde iddialı görünümler yakalamak. Uzun elbisenin rahat ve ferah yapısını, en az elbiseler kadar konforlu sneakerlarla ikiye katlayın!

Siyah ince askılı bir elbise daima kurtarıcılar arasında yer alır. Dilerseniz şık bir sandaletle feminen bir havaya bürünebilirsiniz. Bizim önerimizse bir ugly-sneaker ile stilinizde fark yaratın. Yaz gecelerine sıra dışı bir giriş yapın!

Elbise ve sneaker ikilisinde uyum yakalamak her zaman kolay değil. Eğer böyle bir şans yakalarsanız mutlaka kullanın. Bembeyaz sneakerlar yerine bu sezon daha fazla renk öne çıkmaya başladı. Dolayısıyla iddialı kombinler yapmak daha kolay.

Bu yıl mix & match yapmak adeta herkesin uyması gereken bir kural gibi. Üstelik bu stilinin karmaşık görüntüsü gözünüzü korkutabilir. Ama elbisenizi daha iddialı, sneakerınızı daha sade seçerek denge yaratabilirsiniz.

Ofis için şık bir elbise giydiğinizde onu illa ki daha da şık ayakkbılarla tamamlamak zorunda değilsiniz. Artık kraliyet düğünlerinden ödül törenlerindeki kırmızı halı seremonilerine kadar her yerde sneaker kendine yer buluyor, neden ofiste de kullanılmasın?