Nasıl Giyilir: Baharın Beyaz Pantolonları

Kış aylarına veda ettiğimize göre açık renklerle flört etmeye başlayabiliriz. Beyaz pantolon giymek en özgüvenli bloggerlar için bile dünyanın en basit işi değil. Ama doğru parçaları bir araya getirirseniz, harikalar yaratmamanız için hiçbir sebep olmaz.

Beyaz jean ya da pantolonları giyip aynı zamanda şık ve modern görünmek nasıl mümkün olabilir? Sonuçta beyaz, dünyanın en kirlenebilir rengi. Bu renkte dikkat etmeyi gerektiren çok detay var. Gerçekten beyaz pantolon giymeye hazırsanız, önerilerimizi okumaya başlayın!

Sokaktan ilham aldığımız önerilerle şunlara cevap vereceğiz; “Kış veya yaz fark etmeden beyaz pantolon giyilebilir mi?”, “Beyazı hangi renklerle kombinleyebiliriz?” ve “Beyaz renkle vücudu olduğu gibi göstermek mümkün mü?”.

Günlük Hayatta Siyah – Beyaz

Eğer Alexa Chung giyiyorsa, giydiği her şey uygulanabilir. Buna inanırsanız beyaz pantolon üstüne beyaz kazak giymekten de çekinmezsiniz. Alexa Chung, henüz ısınmamış havada beyaz giymenin en zekice yolunu bulmuş. Siyah botlar ve uzun siyah bir paltoyla hem siyah beyaz şıklığı yakalayabilirsiniz hem de beyazın kirlenme riskini düşürebilirsiniz.

Hava Biraz Isındıkça

Beyaz kıyafetlerinizi bir fon olarak düşünün. Renklerin kendini en güzel halleriyle gösterebileceği parlak bir fon! Böylece canlı renklerle kombininizi tamamladığınızda kullandığınız her ton daha çok dikkat çekecek. Özellikle havalar biraz daha ısındığında dökümlü bir bluz ve beyaz pantolonu canlı renklerle bir araya getirin. Mesela renkli aksesuarları kullanabilirsiniz.

Hafta Sonu Özel

Aileniz ya da arkadaşlarınızla kahvaltı yapmaya gidecekken muhteşem bir stile sahip olmak istemez misiniz? Tabii hafta sonu kimse rahatını bozacak kıyafetler giymeyi tercih etmez ama tek bir parçayla dikkat çekici olmak mümkün. Beyaz pantolonunuzun üstüne slogan tişört ve dikkat çekici bir ceket giyerek çabasız ve cool görünebilirsiniz.

Bahar Gelince

Beyazlar içinde olmak için bahardan güzel bir mevsim olabilir mi? Olabilir aslında, mesela bronz teninizi ortaya çıkaracak yaz akşamları. Ama beyazı baharda giymek şık ve bizi yaza hazırlayacak kadar güzel bir olay. Tabii nasıl giyineceğiniz de önemli. Beyaz gömlek, beyaz pantolon ve beyaz ayakkabılarla bembeyaz bir kombin yapabilirsiniz.

Trendleri Takip Etmek İçin

Nasıl ki geçen yılların ünlü pembesi “Millenial Pink” olarak adlandırıldıysa, bu yılın popüler sarı rengi “Gen Z Yellow” olarak kullanılıyor. Bu bilgi trendleri isimleriyle takip edebilmeniz için önemliydi. Stil önerimizse bu sarı rengin güçlü bir tonunu beyaz pantolonla bir arada giymeniz şeklinde olacak. Bluz ya da ceketinizde sarı rengi kullanarak beyaz pantolonla birlikte kullanabilirsiniz.