Nasıl Giyilir: 1 Tulum 4 Kombin

Sıcak günlerin ferah ve rahat kurtarıcısı tulumu günün her saatindeki başka bir etkinliğe uydurmak mümkün. Bir tulumu dört farklı duruma göre uyarladık. Bakalım favoriniz hangisi olacak?

Tulum giymek yazın özgürlük gibi. Kısacık, çiçekli ve askılı bir tulum çoğu zaman bir elbiseden daha konforlu hissetmenizi ve daha rahat hareket etmenizi sağlar. Hem tek parçayla şıklığı yakalamak da tam uğraşmak istemeyenlerin kurtarıcısı değil mi?

Tabii tulum dediğimiz davetlerde ve ofiste de giyilebilir bir parça. Bu sefer uzun ve koyu renklileri tercih etmeniz gerekecek tabii. Biz de size siyah, sade bir tulumu nasıl her yere uygun hale getirebileceğinizi anlatacağız. İlham almak için okumaya devam edin.

Ofiste Tulum Konforu

Ofiste rahat olmak mı yoksa şık görünmek mi sizin için önemli? Tabii ikisi aynı anda olsa tadından yenmez ama kimi ofisin kıyafet kuralları katı olabiliyor. Yine de konforunuzu ön plana alırken şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz bir kombin münkün. Siyah bir tulum, ki konumuzun başrolünde o var, şık bir blazer, kısa topuklular ve bir çanta. Belki fark yaratacak bir aksesuarla ofise harika bir görünümle gideceksiniz.

Günlük Hayatta Tulum Kolaylığı

Evinizdeki pijama rahatlığında olup da sokakta giyebileceğiniz yegane parça tulum. Tulumun rahatlığını gündelik hayata adapte etmekse çok kolay. Bir çift sneaker, sezonun favorilerinden bir bomber ya da oversize jean ceket, bir de sırt çantasıyla harika görünmeniz mümkün. Görünümü bir aksesuarla tamamlamanız gerekirse güneş gözlüğü kullanabilirsiniz.

Romantik Randevuya Hazırlanın

Sevgiliniz ya da eşinizle romantik bir akşam planladığınızda giydiklerinize daha çok özendiğinizi biliyoruz. Bir tulum böyle bir akşam için fazla sade görünebilir ama aksesuarlarla bu durumu tersine çevirmek mümkün. Pastel renklerle babet, çiçekli bir kimono ve göz alıcı küpelerle şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Biraz da kırmızı rujun kimseye zararı olmaz.

Brunch Keyfinde Rahatlık

İnce bir kolye, baharın belirsiz havasına karşı dökümlü bir hırka ve cool bir çift ayakkabıyla tulumunuzu birlikte giydiğinizde bohem şıklığa kavuşacaksınız. Şimdi bu bohem havayı nerede yansıtacağınıza karar verin, belki bir Pazar brunch’ı keyifli olabilir. Küçük bir çantayla sokağa çıkmaya hazırsınız!