Nasıl Giyilir: 1 Midi Etek 4 Farklı Yol

Alışveriş yaparken trendlere uygun modelleri mi yoksa gardırobunuzla uygun olabilecek parçaları mı daha sık tercih ediyorsunuz? Belki de uyum içinde alışveriş yapabilmek gibi bir süper gücünüz vardır. Alışveriş listenizde bir midi etek varsa ve nasıl kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız, önerilerimiz hazır!

Yazlık gardırobunuzla biraz oyun oynamaya ne dersiniz?

Beyaz Yerine Siyah

Yaz demek açık renklerin hüküm sürdüğü, içimizi açan desenlerin hakim olduğu kombinler demek. Özellikle beyaz tişört sık sık tercih ediliyor ama siz yine de siyahın cazibesinden kaçamıyorsanız o zaman siyah bisiklet yaka bluz, çiçek desenli midi etek ve kontrast oluşturabilecek renkte sandaletlerle farklı bir kombin yaratabilirsiniz.

Tek Omuz Şıklığı

Midi eteğinizin üzerine bluz giymek istiyorsanız sizin için alternatif bir önerimiz var. Omuzları açık bırakan tasarımlar hala gündemde olabilir ama teklifimiz tek omzu açık bırakan modelleri kullanmanız. Kombininizi tamamlamak için şık bir sneaker kullanabilirsiniz.

Denim Ceket Yerine

Rahat bir çift sandalet ve dizlerde biten midi eteği tamamlayacak en güzel üst, incecik bir gömlek olabilir. Denim kumaşından ya da chambray tercih edebileceğiniz gömlek tabii ki her kombinle müthiş bir uyum yakalayabilir fakat özellikle bu desenli midi etekle harikalar yaratacak.

Trendlerin En Yenisi

Yeni sezonun hitlerinden büzgü trendini hemen kullanmak isterseniz, midi etekle kombin yapmayı deneyin. Büzgülü, lastikli ve vücuda tam oturan bluzlar yaz boyunca sık sık karşınıza çıkacak. Midi etek ve bluz ikilisini en şık halinde kullanmak için renkli aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.