Morhipo İle Yeni Bir Sen

Morhipo ile harika bir değişim hikayesine hazır olun! Instagram üzerinden düzenlediğimiz projemizde seçilen Hande Kardaş ve Halil Kayıkçı’yı stilleri konusunda değişim yaratmak için Morhipo Stüdyolarına davet ettik. Baş stilistimiz Güntülü Menteşeoğlu’nun önerileri ve kişiye özel seçimleriyle Hande ve Halil yepyeni bir stil sahibi oldular.

01

Hande Kardaş ile gerçekleştirdiğimiz harika değişim esnasında kendisini de tanıma fırsatı bulduk! Operasyon yöneticisi olarak çalışan ve aynı zamanda “Handeledim” adında bir bloğu olan Hande’nin pozitif enerjisi sayesinde çekim daha da keyifli bir hale geldi. Koyu bir renk kombin ile gelen Hande’ ye stilistimiz Güntülü Menteşeoğlu, siyah ve beyaz renkleri önererek daha modern bir görünüm kazandı.

02

Halil Kayıkçı, belki de yakında bu ismi çok fazla duyacağız. Bu projede bize stilini teslim eden Halil İstanbul Teknik Üniversite’nde Uzay Mühendisliği okuyor ve aynı zamanda uzaya giden ilk Türk olarak tarihe geçicek. Tüm bunların yanında enerjisi çok yüksek olan Halil çekimi daha da eğlenceli kıldı. Sade bir kombin ile stüdyomuza gelen Halil için stilistimiz Güntülü Menteşeoğlu, seminerler ve TV programları için smart casual kombinler hazırlayarak yepyeni bir tarz sundu.

Bu Özel Çekimin Detaylarını Videolarımızda Keşfedin!

Fotoğraf: Altan Can

Video: Uluç Caymaz

Styling: Güntülü Menteşeoğlu

Makyaj: Fulya Mürtekin

Saç: Cüneyt Ova