Modunuzu Yükseltecek Elbiseler

Mayıs ayının da gelmesiyle artık bahar iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Bizler kendimizi sokaklara atıp baharın gelişini kutlayamasak da bahar havasını evimize taşıyıp modumuzu yükseltebiliriz. Bunun için ihtiyacımız olan ilk şey cıvıl cıvıl baharlık elbiseler.

 

Çiçeklerle Kendini Renklendir

Bahar denilince aklımıza ilk gelen tabi ki rengarenk çiçekler. Girdikleri her ortamı renklendiren ve ortama enerji katan çiçekler elbiselerde de aynı etkiyi yaratıyor. Evde pijamalardan kurtulup üzerinize çiçekli bir elbise geçirdiğinizde modunuzun hemen yükseldiğini siz de fark edeceksiniz. Çiçek desenli elbisenize eşlik edecek hafif tonlarda bir makyaj ve hatta saçlarınıza konduracağınız ufak bir çiçekle günü geçirin 🙂

 

 

Fırfırlı Elbiselerle Eğlenceye Hazırlan

Evde eğlenceli vakit geçirmek elbette mümkün. En sevdiğin müziklerle çılgınca dans edebilir, arkadaşlarınla görüntülü sohbetler yapabilirsin. Tüm bu etkinlikler sırasında üzerinde fırfırlı bir elbise neden olmasın? 🙂  Canlı renklerdeki fırfır detaylı elbiseler giydiğin anda enerjini yükseltecek ve gününü daha keyifli geçirmene yardımcı olacak.

 

 

Poplin Elbiselerle Hem Rahat Hem Şık

“Evde modum yüksek olsun istiyorum ama rahatımdan ödün veremem” diyorsan poplin elbiseler tam sana göre. Bol kesimli birbirinden şık poplin elbiseler ile bahar sıcaklarında hem rahat edebilir hem de elbise şıklığında olabilirsin. Elbiseni tamamlayacak minik takılar da enerjini yükseltmene yardımcı olacaktır.