Mevsim Değişikliğine Hazır Mıyız?

Bronz teninizin güzelliğini ortaya çıkaracak, tatilde yorulan cildinizi ve saçlarınızı yeniden canlandıracak önerilerimizle yazın büyüsünü sonbahara taşıyın.

Saçlara Bakım Zamanı

Saçlarınızın renginin güneşten açılması, deniz kokması, kuma karışması ve yaz akşamları için güzel görünmesi mevsime dair en sevdiğiniz durumlar olabilir. Ama hepimiz biliyoruz ki bunlar saçlarınıza zarar da veriyor. Saçlarınızı sonbahara hazırlamak için belki biraz kesim yaptırmalısınız. Aynı zamanda bakım maskeleri uygulamak ve saçları nemlendirmek de oldukça önemli.

Güneşe Karşı Koruma Devam

Cildinizin kış aylarında bile güneş ışığından korunması gerektiğini biliyor muydunuz? Bu nedenle SPF oranı düşük olsa bile güneş kreminizi uygulamaya yıl boyunca devam edin. Güneşin altında fazla kalmaktan cildiniz bronzlaşıp güzel göründüğü kadar yorgun da düşmüştür. Dolayısıyla besleyici serumlar kullanmak, nemlendiricinizi eksik bırakmamak, düzenli maske yapmak ve vitamin desteği cildinizi sonbahara en sağlıklı şekilde hazırlar.

Yaz Tenini Şehre Taşımak

Bronz tene makyaj yapmak gibisi yok, değil mi? Sonbahar renklerini uygulamak için biraz bekleyebilir ve ten renginizin canlılığını ortaya çıkarabilecek makyaj alternatiflerine yönelebilirsiniz. BB kremler renk eşitlemesinde, highlighter’lar ışıldamanızda yardımcı olur. Tabii hafif bir ruj ya da parlatıcı, gözleriniz için pastel renkli farlar kullanarak yaz mevsiminde elde ettiğiniz ten rengini sonbahar boyunca şehre taşıyabilirsiniz.