Kutlamalar Başlasın!

Yetişkinler kenara çekilebilir, şimdi modada söz sırası çocuklarda! Onların günü 23 Nisan yaklaşırken baharın renklerinden ve çocukların neşeli dünyasından ilham alarak yeni sezonu açtık. Çocuk modasının trendleri sezonun mutlu eden fırsatlarıyla bir araya geldi.

Milenyum Çocukları

Geleceğin yetişkinleri olan şimdinin minikleri, en az büyükler kadar trendlere hakim olmak isterse onları kim tutabilir? Metalik tasarımlar, dantel dokular, turuncu ve pembe gibi sezonun favori trendleri çocuk giyiminde de hakim.

En Neşeli Turuncu

Baharla birlikte kalın ve ağır kıyafetlerden kurtulan çocukların kış boyunca biriken bütün enerjisi ortaya çıkmaya hazır. Tül etekler, grafik baskılar ve monokrom kombinlerle çocuğunuz sizin kadar şık görünecek.

Sporsever Yeni Nesil

Anne-kız veya baba-oğul ikilileri için ikiz gibi giyinmek yeni sezonda çok kolay. Özellikle spor kıyafetlerle ailecek athleisure trendine ayak uydurabilirsiniz. Ailenin küçük üyeleri sizin minik bir kopyanız olacak.

Kareler ve Çizgiler

Modada en havalı podyum görünümlerinden en gündelik kıyafetlere kadar vazgeçilmeyen tek desen olan çizgiler, yeni sezonda yine yerini aldı. Kareli ve çizgili etekler, rahat tişörtler, kombinleri tamamlayan aksesuarlarla buluşuyor.

Özel Günlerin Şık Çocukları

Yaz yaklaştıkça okullarda yapılacak birçok özel gecenin küçük davetlileri için hazırlanan tasarımlar hem şık hem de rahat. Kız çocuklar elbise ve babetlerle, erkek çocuklar mini ceket ve gömleklerle şıklık yarışında yerlerini alacak.