KÜÇÜK MODA İKONLARINDAN İLHAM ALIN!

Dünyaca ünlü moda markalarının bile takip ettiği küçük moda ikonlarının stillerini bir araya getirdik. Hepsinin bir ortak noktası var ki o da ailelerinin stilini takip ediyor olmaları. Siz de çocuklarınızın tarzı için onlardan ilham almaya ne dersiniz?

Katie Holmes ve Tom Cruise’ın kızları Suri’nin moda dünyasının göz bebeği. Çoğu zaman giydiği tasarımcı kıyafetleri, topuklu ayakkabıları ve çantalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sizin de çocuğunuz Suri Cruise gibi sezonun modası çizgili elbise ve babetleri giyinsin, Suri’nin stilini yakalasın.

suri

&XbK)JשIgXm &b(bK-z.d:w~^zߏ<ۍ

Gwen Stefani ve Gavin Rossdale çiftinin büyük oğulları Kingston’ın sportif ve cool tarzı tamamen annesine çekmiş. Saç kesimi kesinlikle bu çocuğun stilini takip etmemiz gerektiğini söylüyor.

gwen

&XbK

Jennifer Garner ve Ben Affleck’in kızı Violet Affleck annesi gibi iddiadan uzak ve renkli stiliyle tam da kızınızın olmak isteyeceği tarzda giyiniyor. Bu yaz ona eğlenceli ve renkli bir elbise alın.

affleck

&XbK

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin oğlu Knox’un babası gibi rahat, cool ve karizmatik bir tarzı var, bol pantolonu ve bol ceketiyle tam anlamıyla karizması yerinde. gülümser

jolie

&XbK

Kim Kardashian ve Kanye West’in kızı North da moda dünyasına emin bir adım attı. İddialı ve her zaman şık kıyafetleriyle, North’un tam da annesinin kızı olduğunu söylemeliyiz. Jean etek ve ceketle North’un sofistike tarzını yaşatın.

north

&XbK

Benzer Ürünler