Konsepte Göre Düğün Elbiseleri

Düğün mevsimi yavaş yavaş yaklaşırken “ Ne giyeceğim?” sorusu aklınızdan geçiyorsa, düğün elbisenizi seçmek için doğru yerdesiniz. Her zaman farklı bir şeyler arayışındaysanız; o zaman mutlaka 2018’in düğün konseptlerine göre seçtiğimiz abiye elbiselerle tanışmalısınız. Düğünün mekanı, dekorasyonu, konsepti, saati ve mevsimi abiye elbise seçiminizde büyük rol oynuyor. 2018’in en favori tasarımlarıyla düğünlerde ön plana çıkmaya hazır olun!

1.Kır Düğünü

Kır düğünlerinde olmazsa olmaz uçuşan maxi etekler, dökümlü boho elbiseler… Çiçekli kumaşlar ve volanlı tasarımlar bu düğünler için biçilmiş kaftan!

2.Boğaz Manzaralı Düğünler

İstanbul’da boğaza nazır bir mekanda düğün organizasyonuna davetliyseniz; midi ya da mini boy kokteyl elbiseleri bu ortamlar için ideal olacaktır.

3.Otel Düğünü

Kapalı bir alanda ihtişamlı süsler arasında elbisenizin kaybolmasını istemezsiniz! Bu tarz davetler için vücudunuzu saran taşlı abiye elbiselerle ortamda ön plana çıkabilirsiniz.

4.Parti Konseptli Düğün

Tüm rutinleri çiğneyen bir düğün organizasyonuna davetliyseniz; o zaman eğlenmenize bakmalısınız. Tulum veya payetli mini bir elbiseyle tüm gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

5.Plaj Konseptli Düğün

Plaj konseptli bir düğüne katılmayı planlıyorsanız; şık bir plaj elbisesini davete uygun hale getirebilirsiniz. Doğal çiçekler ve tül aksesuarlar kullanarak fark yaratabilirsiniz.

6.Nikah Salonu

Sade bir nikah töreninde bulunacaksınız; abartıdan uzak soft renklerde klasik bir kalem etek ve şık bir ceketle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.