KIVRIMLARIMLA MUTLUYUM DİYENLERE ALTIN DEĞERİNDE ÖNERİLER

Şıklığın bedeni olmaz! Bir stiliniz olduğu sürece trendleri yakalamak ve şıklığınızı göstermek için 0 beden olmaya ihtiyacınız yok. Sezonun modası çiçekler, sarı ve fuşya tonları, parıltılı kazaklar, şifon detaylı tunikler, gardırobunuzun vazgeçilmezi klasik pantolonlar bir arada sizleri bekliyor. Kıvrımlarımızla barışık ve stil sahibi bir sezon için stil önerilerimize göz atın:

 

1- Çiçek ve Renklerin Kış Buluşması

04

Gömlek: Junarose  –  Pantolon: Grand Pommes  –  Ayakkabı: Steve Madden

Çiçek ve desenleri kombininizde kullanmak için kıyafetinizin kumaşını daha dökümlü tercih edin. Şifon gömlek, dökümlü bir pantolon ve topuklu ayakkabıyla kendinizi daha formda gösterebilirsiniz.

2- Kış Çiçekleri Her Yerde!

05

Elbise: Grand Pommes  –  Ayakkabı: Nine West 

Çiçekli bir elbise giymek istiyorsanız, küçük ve aynı renk tonlarında çiçekli desenleri tercih edin. Düz kesimli ve boyu diz altında olan bir elbiseyle kıvrımlarınızı ortaya çıkararak topuklu ayakkabıyla boyunuzu uzatın.

3- Renkli ve Şık Yansımalar

01

Elbise: Grand Pommes  –  Ayakkabı: Nine West

Elbise seçerken koyu tonlarda renkleri tercih ederek dikkat çekin ancak desen detaylarının çok fazla olmamasına özen gösterin böylece dikkati tüm güzelliğinize ve stilinize çekeceksiniz, detaylar önemsiz kalacak.

Benzer Ürünler

4- Modern 80’lerin Rahatlığa Yansıması

02

Kaban: Junarose  –  Pantolon: Faik Sönmez  –  Ayakkabı: Nine West

Rahat ve stil sahibi bir gün için dar bir pantolonun üzerine dökümlü bir gömlek ve kabandan daha şık ne olabilir?

5- Vazgeçilmez Parça: Tunik

03

Tunik: JunarosePantolon: Faik SönmezAyakkabı: Nine West

Dikkati üst dekoltenize çekmek için vazgeçilmeziniz bu şık tunik olacak, böylece sizi rahatsız eden bölgelerinizi kapatacaksınız. Şık bir kolye ve siyah dar bir pantolonla tuniğinizi kombinleyin. Unutmayın, doğal bir saç ve makyaj da şıklığınızın önemli bir parçası.

6- Bol Pırıltılıyla Mutlu Stil

08

Kazak: Junarose –  Pantolon: Faik Sönmez  –  Ayakkabı: Nine West

Şık bir akşam yemeğine gideceksiniz, gardırobunuzun vazgeçilmezi dökümlü siyah pantolonla şık bir dokunuş yaratacak payetli kazağınızı kombinleyin. Eğer uzun boyluysanız, kısa paça pantolon ve topuklu ayakkabıyla ince bileklerinizi ortaya çıkarın. Kısa boyluysanız boyunuzu uzatmak için paçalarınızı serbest bırakın. Üzerinize alacağınız bir ceketle modayı en şık şekilde yansıtın.

Benzer Ürünler

Fotoğrafçı: Khaled Akil

Styling: Ela Durmuşoğlu, Dila Bayrak

Sanat Yönetmeni: Merve Sayar

[content_boxes layout=”icon-with-title” columns=”1″ class=”” id=””][content_box title=”Tüm Büyük Beden Ürünlerini İncele” icon=”fa-chevron-right” backgroundcolor=”#fadbfc” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” iconflip=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://www.morhipo.com/kadin-buyuk-beden/192/liste#stt=1060_31888%401064_31929&pg=0&ps=60&ch=0&os=0&hf=&prv=1060″ linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″] [/content_box][/content_boxes]

Benzer Ürünler