Kış Sezonunun Favori Bot ve Çizme Modelleri

Sezonun öne çıkan bot ve çizme modellerini keşfetmeye hazır mısınız? Kışın kurtarıcısı bu modellerle üşümemek garanti! Özellikle kürklü botlar, postallar ve uzun çizmeler bu sezonun favorileri arasında yer alıyorlar. Bu soğuk kış günlerinde içinde rahat edebileceğiniz ve üşümeyeceğiniz bir kombin yaratmak istiyorsanız bot ve çizme seçimleri oldukça önemli.

Shearling Detayı

Rahat bir model mi arıyorsunuz? O hâlde bu modeller tam da size göre. Hem spor hem de şık olabileceğiniz ve istediğiniz kıyafetle bir araya getirebileceğiniz bu botlar sizi buz gibi havalarda bile üşütmeyecek.

   

Shearling Botlara Göz Atın

Uzun Şık Çizmeler

İster eteklerlerle, ister elbiselerlerle, isterseniz de taytlarınızla kombinleyebileceğiniz uzun çizmeler bu sene de oldukça moda. Gündüzden geceye taşıyabileceğiniz bu modeller size ayrı bir şıklık katacak.

   

Uzun Çizmeler Göz Atın

Maskülen Postallar

Modası hiç geçmeyen postallar erkekler için de âdeta ömürlük birer yatırım. Bu modeller her görünümü daha güçlü hale getirmeyi başaran birer tamamlayıcı. Konforunuzdan ödün vermeyip her kıyafetinizi tamamlasın istiyorsanız postal edinmeden kışı geçirmeyin.

   

Postallara Göz Atın

Outdoor Botlar

Eskiden kamplarda veya doğa yürüyüşünde giyilen bu bot modelleri artık şehir içine inerek günlük stilinizi tamamlıyor. Özellikle karlı havalarda tercih edeceğiniz bu botlar ile sıcacık bir kış sizi bekliyor.

Outdoor Botlara Göz Atın