Kış Renklerinin İllüzyonu

2017 kış trendlerinin tek bir rengi yok.  Canlı kırmızılar bordoyla, mavi yeşille, hardal daha soğuk renklerle buluşuyor. Mevsimin vazgeçilmez rengi siyah ise yerini griye bırakıyor. Sezonun renklerini indirimler devam ederken mutlaka keşfedin.

Davetkar kırmızı

Sezonun en önemli renklerinden biri kırmızı ve tonları. Özellikle nar çiçeği ve bordoyu bir arada kullanmak önemli bir stil hilesi. Çantanıza renkli desenler ekleyerek fark yaratabilirsiniz.

Detayların gücü

Kırmızı ve bordonun iddiası detaylarla perçinleniyor. Püskül ve şapka görünümün en can alıcı detaylarından. Kışın vazgeçilmezi iki materyal deri ve süet bir araya geldiğinde mükemmel uyum yakalanıyor.

Mikro desenler

Kırmızı yeterince cesaret istiyorken büyük desenler size fazla gelebilir. Bu yüzden baştan aşağı bordo ve kırmızı giydiğinizde mikro desenleri tercih edebilirsiniz. Altın takılar ise kırmızıyı en iyi tamamlayan aksesuarlar.

Romantik tavır

Bordo ve kırmızı kadar iddialı iki renkte pekala romantik olabilir. Kimono kollu ceket, dantelli bir bluz ve taşlı kolye kadınsı bir tavır taşıyor. Saten pantolonla birlikte gece görünümünüz tamamlanıyor.

Renk blokları

Capcanlı mavi sezona enerji katıyor. Vücudu saran mavi bluzu renkli şeritlere sahip plili mini etek tamamlıyor. Farklı bir dokunuş içinse file çorabın içine yine renkli bir külotlu çorap giymeyi deneyin.

Yeşille uyum

Doğadan ilham alın ve mavi rengi yeşille tamamlamayı deneyin. Sezon podyumlarında da sıkça karşımıza çıkan bu ikiliye, çizgili uzun bir gömlek giyerek hareket katın.

Aksini düşün

Büstiyer ya da korseleri tek başına giydiğinizde çoğunlukla kışın üzerine bir gömlek ya da ceket almak gerekiyor. Bu defa tersten düşünüp büstiyeri gömlek üzerine geçirin. Mavi pantolonla farklı ve güncel bir görünüm yakalayacaksınız.

Yeni siyah: Gri

Siyahın tahtına göz diken gri sezonun önemli renklerinden. Tüm tonlarını bir arada kullanarak ton sür tonun ölçülü bir alternatifini yaratabilirsiniz. Kat kat giydiğiniz gri renklere griye yakın bir ruj bile eklemek mümkün.

Metalik destek

Gri kadar ağırbaşlı ve sakin bir rengi hareketlendirmek istiyorsanız sezonun en büyük trendlerinden biri olan metalikten yardım alabilirsiniz. Işıltılı bir kazak ya da ayakkabı bu görevi yerine getirecektir.

Naif hardal

Sarının en sıcak tonu hardal kışın en çok karşımıza çıkan renklerden. Bu sezon podyumda özellikle pudra ya da krem tonlarıyla bir arada gördüğümüz hardal özellikle paltolarda fark yaratıyor.

Şeftali tadı

Krem ve toprak tonlarının natürel yanına biraz renk katmanın yolu hardalla uyumlu şeftali renginden geçiyor. Leopar desenli ayakkabı ve peluş aksesuarlarla görünümün yumuşak tavrını kırabilirsiniz.