Kış Düğünlerinde Göz Kamaştırın

Kış mevsiminde düğün planlayan arkadaşlarınız varsa, onlara kızmadan önce yaz boyunca giyemediğiniz o muhteşem elbiseleri düşünün. Mevsimle uyum içindeki kadifeler, koyu renkle buluşan payetler, tek ya da iki parça abiyeler… Tabii bunları yaz düğünlerinde de giyebilirsiniz ama fonda bembeyaz kar taneleri bulamazsınız!

2019 Kış düğün trendlerini bir gelin adayı olarak merak ediyorsanız, okumaya buradan devam edin.

Eğer önünüzde kış boyunca birkaç düğün varsa, önerilerimizi değerlendirmeye başlayın.

Cesur olun!

Gelin ve damat klasik bir yaz düğününün dışında bir düğün yapma cesaretini gösterdiyse siz de onlara eşlik edin. Klasik tek parçaların, cici elbiselerin dışında bir seçimle düğünde boy gösterin. Gösterişli bir tulum veya payetli bir pantolona ne dersiniz?

Yeni siyah: Lacivert

Kış aylarında gerek günlük giyimde gerek gösterişli seçimlerde elimiz hep siyahlara gitse de lacivertin zarif ve elegan bir seçim olduğunu unutmayın. Özellikle payet ışıltısının lacivertle göz kamaştırıcı hale geldiğini görünce bu seçiminizden çok memnun olacaksınız. Kış gecelerini anımsatan lacivert parçalarla kalabalıktan nasıl ayrıştığınıza siz bile şaşıracaksınız.

Güncel kadifeler

10 yılda bir moda sahnesinde kendini gösteren kadife yeniden başrolde, üstelik hiç olmadığı kadar iddialı! Düğünün en trendy misafiri olmaya niyetiniz varsa, kadife bir ceketi elbise olarak giyerek veya kadife bir etek tercih ederek düğüne sağlam stil adımları atabilir, tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz.