Kemerlerinizi Bağlayın

Köpeğini gezdirmeye çıktığında bile podyumda yürüyormuş gibi görünebilen ve modanın kurallarına göre oynamadan da harikalar yaratan Olivia Palermo, stil konusunda güçlü ipuçlarına sahip. Yaptığı cesur tercihlerle moda dünyasının kendine hayran olduğu, birçok markayla işbirliği yapan ünlü moda ikonu söz konusu aksesuarlar olduğunda da kendi bildiğinden şaşmıyor. Örneğin kemer kullanmak onun için görünümü tam anlamıyla sonlandırmak demek. Farklı şekillerde bağlıyor, tüm kombinlerine ekliyor ve biz de bu tercihlerden ilham alıyoruz. Olivia Palermo gibi kemer nasıl kullanılır diye bir sorunuz varsa, cevabı burada!

Uzun Elbise ve Eteklerle Birlikte

Olivia Palermo mevsim kış olsa bile çiçek desenlerinden ve açık renklerden vazgeçemiyor. Kemer de bu parçalarla birlikte en sık kullandığı aksesuarlardan biri. Ama stil konusunda ders verebilecek kadar iyi olan Olivia, kemeri dümdüz kullanacak değil. Kemerin ucunu tokanın arkasından geçirmek, belinin inceliğini vurgulamak için ekstra uzun tasarımlar kullanmak Olivia’nın tercihlerinden bazıları.

Mini Eteklerin Üstüne

Olivia Palermo’nun etek kullanmak için kıyafetlerinde kemer köprüsüne ihtiyacı yok. Uygun aksesuar ve onlarla uyumlu kıyafetleri olduğu sürece favori parçalarını birbiriyle kullanmaktan korkmuyor. Kısa eteklerinin belini çiçekli tasarımlarla süslerken, daha resmi kombinlerinde kalın ve zıt renkli aksesuarlar tercih ediyor. Hazır canlı renkler yeni sezonu ele geçirmişken siz de kontras kombinasyonlar denemeye başlayın!

Şortları Öne Çıkarmak İçin

Özellikle festivaller uygulamak için stil önerisi arıyorsanız, Olivia Palermo’nun şortları kemerle tamamlaması size ilham verebilir. Her ne kadar desenleri üst üste giymek konusunda hiç çekinmese de, yılların stil ikonu bazen risk almıyor ve sade bir bluzu hareketli şorlarla tamamlıyor. Tam tersi de geçerli tabii. Bizden küçük bir öneri; sezonun balerin babetlerini bu yıl festivallerde giyerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Farklı Kombinlerle Aynı Kemer

Olivia Palermo moda dünyasının zirvesindeki kadınlardan biri olabilir fakat bir giydiğini bir daha giymemek gibi bir Kardashian kuralını da uygulamıyor. Tekrar tekrar aynı kemeri kullandığına şahit olmak için Pinterest’te Olivia Palermo diye aratabilirsiniz. Hatta düğününde giydiği mavi stillettoları defalarca farklı etkinliklerde giydi ki onu stil ikonu yapan da bu tekrarlarda bile farklı olabilme başarısı.