Kate Middleton’ın Zoom Stili

Her zaman stiliyle büyüleyen Kate Middleton, karantinada sık sık online toplantılara katıldı ve hep ilham verecek kadar şık olmayı başardı. Ofise dönmeden incelemeye ne dersiniz?

Kraliyet görevlerini gerçekleştirmek için hepimiz gibi online çözümler üreten Kate Middleton ve Prens William, karantina boyunca sık sık ekran karşısına çıktı. Hatta sağlık görevlilerini desteklemek için kapılarının önünde alkışlamalara da katıldılar. Hepimiz gibi eve kapanmış olsa da Kate Middleton hem konumu gereği hem de karantinada nasıl göründüğünü merak eden bizler için her zaman mükemmel görünmeyi başardı. Tabii düşes olunca evde bütün gün pijamayla ve topuz yapılmış saçlarla vakit geçirmek pek mümkün değildir, değil mi?

Online toplantılardan kapı önüne çıkmalarına kadar Kate Middleton’ın giydiklerinden ilham alıp ofise dönüşte ne giyeceğimizi düşünmekten kurtulabiliriz!

Düşes’in vazgeçilmezi; çiçekli elbiseler

Kate Middleton’ın zarif stili daima feminen detaylar üzerine kurulu. Katıldığı davetlerde çiçek desenini sık kullandığı gibi online toplantılarda da bu alışkanlığından vazgeçmedi.

Konforlu ve şık trikolar

Kate Middleton abartılı alternatiflerden uzak duran biri. Kimi zaman katıldığı toplantılarda günlük gardırobunun detaylarını da görebildik. Anladığımız kadarıyla rahat trikolara o da bayılıyor.

Yazın en tatlı hareketi; puantiye!

Puantiye deseni yazın olmazsa olmazı. Eminiz sizin de gardırobunuzda puantiyeler için her zaman yer var. Sezonun en yeni tasarımlarını keşfederken siyah beyaza alternatif olabilecek tonlara şans verin.