Instagram’da En Çok Beğenilen Stilleri Yakalayın!

Sosyal medyayla birlikte, sokak modasını ve ilham perileri moda  bloggerlarını daha yakından takip eder olduk. Sonbahar sezonu boyunca, çok beğenilen Instagram bloggerlarının stillerini önerilerimizle siz de yakalayabilirsiniz.

Yenilikçi Klasik: Tine Andrea

Moda yazarı ve stilisti Tine Andrea, minimal yaklaşımdaki klasik stilini gösterişli vintage aksesuarlar ve çizgili detaylarla oldukça özgün kılıyor. Bu sezon klasik parçalarınızı siz de aksesuarlarınızla hareketlendirin.

Şık ve Konforlu:  Viktoria Rader

Başarılı bir yazar, anne ve stil sahibi bir iş kadını olarak Viktoria Rader, şık parçaları oldukça pratik bir şekilde bir araya getiriyor. Günün yoğun temposunda rahat ve stil olmanın ipuçları için Viktoria’yı takipte kalın.

Güçlü Minimalist: Michaela Babuskova

Minimal parça seçimleri ve kusursuz ton geçişleri ile moda bloggerı Michaela Babuskova, sakin ve sofistike stilini güçlendirmek isteyenler en doğru isim!

Modern Bohem: Mary Lawless

Mary Lawless,  modern parçaları bir araya getirirken bohem ruhunu asla es geçmiyor. Yumuşak ve sıcak tonları, hem romantik hem de feminen parçalarla birlikte kullanarak siz de modern bohem ruhunu yakalayın.

Sportif Zarafet: Aimee Song

Stilinizi, günün her anına uyarlamak istiyorsanız, Aimee Song’un spor ve basic parçaları, zarif aksesuarlarla beraber nasıl kombinlendiğine mutlaka göz atın!