İndirimden Al, Gelecek Sezon Giy

Havalar bizi gelecek sezonu düşünmekten uzaklaştırsa da bu akıllı alışveriş için bahane değil. Yaz trendlerini göz önünde bulundurarak şimdiden indirimli fiyatlara sahip olabileceğiniz parçaları derledik.

Çizgiyi geç!

Enine, boyuna, bloklar halinde ya da grafik… Gelecek sezon çizgilerin dönemi . Kış koleksiyonlarından şimdiden seçiminizi yapın ve çizgileri baştan aşağı kullanın.

Çiçek bahçesi

İlkbahar sezonu için çiçekler şaşırtıcı değil, biliyoruz. Ancak bu defa kumaş, renk ve tarzları farklı. Ayakkabı ve çorap dahil tepeden tırnağa çiçek giyeceğiz. Şimdiden birkaç parça edinin.

Cool pembe

Gelecek sezon trendlerinden tek bir renk seçmek gerekirse bu kesinlikle pembe. Ancak masum değil bu defa cool. Uçuk pembeden fuşyaya uzanan geniş bir skalada hemen her parçada karşımızda.

Beyaz gömlek

Poplin gömlek fırtınası gelecek sezon güçlenerek devam ediyor. Farklı kesim ve işlemelerle ofise ya da şık bir yemeğe uyum sağlayabilen bu klasik parçayı indirimden almaya ne dersiniz?

Jean zamanı

Her dönemin vazgeçilmezi jean sezon podyumlarında yine başroldeydi. Boyfriend kesimler, farklı yıkamalar, işlemeli parçalarla dolu sezon yaklaşırken birkaç tane jean parça almakta fayda var.

Midi topuklar

Topuklular geri geldi ancak korkmanıza gerek yok çünkü önümüzdeki sezonun topukları orta ve yürünebilir boylarda. Şimdiden aldığını midi topuklular oversized görünümleri mükemmel şekilde tamamlayacaklar.

Eller serbest

Günümüzün yoğun kadını çantası da hızına ayak uydursun istiyor. Sırt çantaları, bel çantası ve çapraz askılı modeller email ve instagram kullanmanızı, kahvenizi yudumlamayı  kolaylaştıracak.